Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
pascaleandrei

InfoLoc - Informații despre orice locație din lume

Recommended Posts

InfoLoc va primi cel mai important update in curand. Pentru a-l testa in premiera, puteti sa va inscrieti in testarea beta pe care o desfasor. Pentru mai multe detalii, va rog sa trimiteti un PM. Acest update va fi unul foarte special si va aduce foarte multe nouati. Pe langa asta, in curand voi lansa o noua aplicatie.

Ce e foarte interesant este faptul ca acea distanta este calculata pe sosea și nu în linie dreapta, chiar dacă ultima varianta ar fi fost banala.

Enviado desde mi Sony Z2 D6503 mediante Tapatalk

Aceeași aplicație, o interfață cu totul și cu totul specială. InfoLoc trece la versiunea 1.5.1, care aduce foarte multe schimbări: interfața modernizată și bazată pe două tab-uri (Locație și Vreme), bug-uri rezolvate. Veți putea afla distanța din locul în care vă aflați până la locația căutată și veți putea căuta mai multe detalii despre aceasta pe internet.

Și ca bonus, o temă specială de Crăciun. Sărbători fericite tuturor!

ro1.pngro2.pngro3.pngro4.pngro5.pngro6.pngro7.png

Acesta este InfoLoc 1.8.0. Accentul a fost pus pe design și optimizare. Acum puteți alege din 5 teme și 8 culori de fundal, astfel încât veți putea personaliza InfoLoc după bunul plac. 
Puteți descărca noua versiune de aici: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andrei.infoloc

1.png2.png3.png4.png5.png6.png

La mine pe.playstore tot versiunea 1.6 e

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Playstore-ul tău e mai înapoiat, înseamnă. 😀😀

Trimis de pe al meu Sony Z2 D6503 folosind Tapatalk

Pai la mine de ce nu zice, căutați "Cluj-Napoca" pe internet?ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜‚😂

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

post-68-148541459231_thumb.png

😀😀 Mi se pare ca pot sa transform coordonatele în oraș, dar m-am gândit ca uneori vei fi inafara oricărui oraș, comune etc. și aplicația va cauta cea mai apropiata localitate, ceea ce e aiurea. 😀

Trimis de pe al meu Sony Z2 D6503 folosind Tapatalk

Pai tocmai că la mine aste în engleză și nu vrea să zică .... Nu am știut că "Cloudiness" este in romana.......😂😂😂😂

Sent from my Pixel XL using Tapatalk