Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
pascaleandrei

InfoLoc - Beta testing

Recommended Posts

Ups câteva greșeli. Mulțumesc de avertizare. Nu mi-a trecut prin cap car vor apărea ambele indicații în același timp. I mean una trebuia sa fie cu welcome și utilizarea ecranului principal și cealaltă cu butonul și coordonatele. Scuze.

Trimis de pe al meu Sony Z2 D6503

Pai da. Sa explic de ce afișa mereu tutorialul. Eu scriam în memorie niște variabile, dar fiindcă o testam și vroiam sa cad cum merge, de fiecare când se deschidea resetam valorile. Numai ca atunci când am pus.o și pe net am uitat sa scot codul care reseta valorile. Prin urmare de fiecare data când închizi aplicația are valorile corecte. Deci dacă doar vei updata aplicația, datele vor fi tot acolo, și fiindcă acum nu mai se resetează nu.ti va apărea niciun tutorial.

Pana una alta sunt destul de mulțumit de cum a ieșit tutorialul la aplicația mea.

Edited by pascaleandrei99

Da. A mai apărut un bug, dar l-am rezolvat, anume, când intri în setări se va seta limba engleza. O greșeală stupida sin partea mea, dar am rezolvat-o. Va sosi cu un update viitor.

M-am gandit si la un albastru inchis. Galben nu prea merge. Nu stiu de ce, dar nu se potriveste.

Pe albastru: dc7a9d0b62b63bab00d0bd71086440ce.jpg

Vs galben: 642791935600b3b042c69c36b9bd253a.jpg

Și dacă as schimba cu totul design-ul? I mean culorile. Aveți idei? Sa schimb și gradient și culoarea cardurilor și culoarea scrisului. Ce nu-mi place la actuala culoare a cardurilor e faptul ca foarte puține culori merg cu el. Foarte, foarte puține. Celelalte ori nu sunt lizibile, ori amețești când te uiți la ele.

c8968b6f851767327817eba191076767.jpg

Aștept orice păreri. Am încercat ceva cu totul și cu totul nou, deci nu sunt sigur cat e de bun designul.

Și da știu, am sărit de la foarte rece pa foarte cald.

Ar mai fi o treaba s-o faci în 3 culori care sa se schimbe în funcție de temperatură/vreme albastrul acela pentru iarna/ceva intermediar și ultimul portocaliu pentru vară :D nu zic c-ar fi rău să fie mai multe teme pe care le poate alege utilizatorul dacă nu vrea sa i se schimbe tema în funcție de vreme.

All and all I like where this is going! Keep it up!

From Xperia Z3C with text.