Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.

Recommended Posts

Salutări si bine v-am gasit! Am o intrebare pentru voi, căci aici am fost redirectionat de pe site, dar vazînd că aveti si forum, am zis ca să intru sa formulez  o intrebare. Exista vre-o setare sau ceva in cadrul aplicatiei â€Fotografiiâ€, sau poate vre-o terță aplicație care sa-mi afiseze in cadrul pozelor data  si ora cand a fost efectuata poza? Ceva in genul asta au cei de la Xaomi si cu cei de la iPhone, si mă gîndeam dacă se poate implementa si pe Samsung..Mulțumesc! Sunt o persoana care foloseste foarte mult telefonul pentru a face poze și m-ar ajuta foarte mult să-mi afișeze această informație.Sper că m-am făcut ințeles..

Îți garantez că va fi urâtă fotografia cu data imprimată pe ea.

Vrei colecție foto ordonată, cumperi cu 65usd programul pentru PC acdsee îți redenumești fișierele folosind informații din exif.

Sau cauți pe net o aplicație de batch-rename.

Sau folosești pe PC picasa.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Pe Flickr ai pozele ordonate după dată ;)

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Și este și gratis + 1 TB spațiu de stocare.....

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge