Clicky

Jump to content
ghita_49

As vrea un asemenea telefon....

Recommended Posts

Mi-ar trebui un telefon dual SIM recording phone calls,sa aiba si posibilitatea de respingere automata apeluri + respingere numere necunoscute.

Preferabil cu tastatura numerica.Dispun de maxim 700 RON.

Ce recomandati ?

Oare de există acel telefon pe care îl dorești?

Sent from my Samsung Galaxy S7

Eu am de cativa ani Samsung GT-C3322 dual SIM,asta are posibilitatea de respingere automata apeluri din lista dorita + respingere numere necunoscute.Am priceput de pe diverse linkuri ca mai exista cateva modele si marci cu aceste

posibilitati.La astea mie mi-ar trebui un telefon sa stie si inregistrarea apelurilor.Poate cine stie,se va gasi cineva care ma va indruma spre un asemenea telefon.

Eu am cautat aici : http://www.phonearena.com/si http://www.gsmarena.com/ . Nu se da in meniurile de aici ce ma intereseaza pe mine.

Eu imi inregistrez apelurile cu Jit call recorder.

Merge pe orice android..totusi..ar fi bine sa alegi unul de "marca" ca sa fie compatibil cu vreo aplicatie de inregustrare apeluri.

Sent from my Nexus 5

L.E. pe s3 mini am MIUI Rom... si am call recording implicit.

E cineva care are xiaomi sa confirme? S-ar putea ca asta sa fie solutia..daca exista xiaomi dual sim pana-n 700.

Confirm că Xiaomi are funcție de auto inregistrare a apelurilor. Există și funcția de blocare a numerelor necunoscute cât și "lista neagră". Fiind vorba de un telefon cu taste numerice însă, nu mai intru in detalii.

post-13813-0-69579600-1467011555_thumb.png

Preferabil cu tastatura numerica.Asta nu inseamna ca un ecran tactil,daca n-am alta varianta,m-ar deranja extrem de mult.

Problema-i ca eu nu am gasit in meniul acestui receptor Xiaomi dual SIM sa aiba "call records" .Poate nu caut eu unde trebuie.

Edited by Innoxius
Scos citat