Clicky

Jump to content

Euro 2016

Mihai

Recommended Posts

La Elvetia am pus 2-0 si am luat 120 de puncte. Tara Galilor mi-a distrus pronosticul de 1-1. Pe ce echipa ati mizat ca ia Euro si pe cine ati pus la gheata de aur?

Sent from my LG G3-D855

Germania zic si eu. 

As fi mizat pe Levandowski dar din pacate Polonia nu o sa faca o figura prea frumoasa. Nu prea are cum. 

Am pus 1-1 la Anglia - Rusia. Am primit 100. 

Am 600 de puncte castigate si nu apar in clasament deloc.

Primul loc are 520.

De ce oare?

1510e42ddbae6010112e1c4dbe740fb3.jpg

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Nu am prea nimerit scorurile. La Albania - Elveția nu am apucat să pun un scor, la Èšara Galilor - Slovacia pusesem 1 - 2, nu am crezut că galezii vor câștiga. La Anglia - Rusia am pus 2 - 1. La Turcia - Croația am pus 0 - 2, mai am șanse. Pentru restul meciurilor de azi: Polonia - Irlanda de Nord  2 -1,  Germania - Ucraina 3 -1.

Mda, nu mă așteptam ca ucrainienii să joace așa bine, dar nemții au avut noroc imens la ultimul gol, 1 - 0 era scorul corect. Se pare că meciurile sunt destul de echilibrate, nu a câștigat nimeni la diferență mai mare de 1 gol (până ieri). Am și eu vreo 460 de puncte. Pentru azi:

Spania - Cehia 2 -1 (nu-i văd pe spanioli dând multe goluri)

Irlanda - Suedia 1 -1 (cred că se va termina egal oricum)

Belgia - Italia 1 - 2 (meciul ăsta poate surprinde, se spune că belgienii au echipă bună, dar Italia are campionatul ăla monstru și e cam greu să ia bătaie)

Hop și eu cu 760 de puncte, am nimerit 2 scoruri corecte și la fiecare am luat cel puțin 20 de puncte.

Belgia-italia? Eu am pus 2-1, acum rămâne de văzut.

Legat de premiile zilnice e urâtă treaba, ieri au fost 60 de persoane cu același punctaj.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Bineînțeles că s-a băgat și Microsoft în ciorba Euro. Bing are preziceri legate de scoruri. Cred că vor fi arse de italieni http://news.microsoft.com/europe/2016/06/10/group-stage-predictions/#sm.000kqn3gf1asyehbszv2lfjwc0byl

Am nimerit primul scor, egalul, păcat că belgienii nu au dat și ei un gol, italienii nu meritau să câștige cu 2-0.

Azi:

Austria - Ungaria 1 - 1

Portugalia - Islanda 2 -1 (pentru că vreau ca islandezii să dea măcar un gol; m-aș bucura să nu nimeresc rezultatul aici)

La mine pe Chromium pe Ubuntu 14.04 s-a deschis clasamentul

Screenshot.png

Da, așa este. Pe telefon nu merge cum trebuie site-ul PCGarage. Nu se deschide Regulamentul sau Clasamentul general.

Ce surpriză a făcut Ungaria. Nu mă așteptam, bravo lor. Poate bat și ai noștri mâine.

Sent from my LG G4-H815 using Tapatalk

@candrei eu mă refeream la chrome pe Android. Samsung au pe telefoanele lor un browser propietar. Pe acela nici mie nu mi se deschide clasamentul general, dar în chrome, tot pe Android merge. Încearcă să instalezi alt browser sau poate să accesezi site-ul în modul incognito

Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk