Clicky

Jump to content
Mihai

Euro 2016

Recommended Posts

Salutare,

Cred că ar fi bine ca să scriem aici despre reușitele (și mai ales eșecurile) echipei noastre de fotbal. Puteți fi și recompensați dacă participați la campania PCGarage http://www.pcgarage.ro/euro2016/(nu e obligatoriu). Tot aici puteți pune pronosticuri.

Încep eu. Cred că în primul meci, cel de inaugurare, va fi 1-1. Așa am votat și în campania PCGarage.

Am găsit și o aplicația simplă care să mă țină la curent cu rezultatele. Trebuie să adăugați manual tab-urile care vă interesează (echipa, meciurile, grupele) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jalvasco.football.euro.

De ce mai ales eșecurile? :((

Nu vrei sa câștige țara TA? Ști, e ca la mașini. Ce tare e mașină aia! Cat de bine arata Audi-ul ala! Ce motor puternic are BMW-ul ala! Dar tot mașina ta e cea mai puternica, mai frumoasa și mai comoda!

Trimis de pe al meu Sony Z2 D6503

Edited by pascaleandrei99

Sunt doar realist, Andrei. Nu avem cu cine câștiga. Nu mă aștept ca la Euro 2016 ai noștri să facă impresie bună. Rezultatul de egalitate pe care l-am pus eu e foarte optimist. E posibil să-l modific.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Eu țin cu țara mea. Vreau să câștige țara mea.

Dar nu echipa de fotbal.

Eu vreau să câștige Grecia.

Nu știu dacă a ajuns la europene dar eu vreau să câștige echipa de fotbal a Republicii Elene în paranteză Grecia.

Jos 3.14țurcă. La brutărie!

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

3 nu ne dau. ca a dus "father chicken" icoana facatoare de minuni plina cu scuipat de la preafericit.

later: pe IP de olanda pcgarage ie mort. oare ie mort si pe IP de tara natala? anyone?

Cate puncte ai luat pentru scor corect? Eu am luat 100 de puncte pentru ca am pus 3-0 pentru Franta

Sent from my LG G3-D855