Clicky

Jump to content
MaggieA07

Noutati din lumea jocurilor pe mobil si PC

Recommended Posts

Buna tuturor,  :P

Noutati de la IGG, cei care au creat Castle Clash si Lords Mobile.

Lords Mobile se va lansa in curand si in Limba Romana!

Haideti sa sustinem pagina de Facebook. Daca ei considera ca Romania e o piata importanta pentru jocurile lor, ar trebuie sa le aratam ca asa este. Daca jucati deja Lords Mobile sau daca vreti sa incercati, vor avea loc si cateva promotii inainte de lansare!

https://www.facebook.com/LordsMobileRO/

Guest Deio

E spammer, sau "spammeriță" :))

Uite:

Continent: Asia (AS) Country: China   cn.png (CN) Capital: Beijing State: Fujian City Location: Fuzhou ISP: New Century InfoComm Tech. Co., Ltd. Organization: New Century InfoComm Tech Co. AS Number: AS9919 New Century InfoComm Tech Co., Ltd.
04d.png
IP Weather Station: Antai
Sky: overcast clouds
Temp: 23.0 ºC (max 23.0 ºC / min 23.0 ºC)
Wind Speed: 7.0 m/s
Wind Direction: 50.0°
Humidity: 88%
Cloudiness: 90%
Atmospheric pressure: 1008 kPa
Time Zone: Asia/Shanghai Local Time: 13:33:17 Timezone GMT offset: 28800 Sunrise / Sunset: 05:10 / 18:51

Ce întrebare stupidă....

Normal că se poate.....

Sent from my Samsung Galaxy S7

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Liviu Roşca
      ... sau cel puțin încearcă. Pe scurt. Prin Ianuarie apărea proiectul pe kickstarter. Era vorba despre un dock pentru telefon cu ieșire HDMI și aplicația propriu-zisă. N-au strâns suma de 100.000 de dolari cât cereau dar totuși aplicația este publică pe google play de ceva timp în versiune foarte beta. Mai are bug-uri.

În mare parte aplicația este un launcher ceva mai diferit față de un launcher obișnuit de android. Interfața este gândită să arate ca cea a unui desktop fiind destul de greu de nimerit pictogramele chiar și pe tabletă în lipsa unui mouse.

Launcher-ul are câteva aplicații incluse, momentan un browser, calculator, un file manager și un joc. Mi-a mai găsit câteva aplicații compatibile cu funcțiile de windows manager dar mai apar buguri. Restul aplicațiilor pot fi folosite doar în mod full-screen.

Eu am încercat cu screen mirroring pe chromecast + mouse. Per total aplicația are intenții bune și ar fi utilă dar mai trebuie lucrat la ea. Mult.

Link google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andromium.os

Site oficial: http://www.andromiumos.com

• By Liviu Roşca
      M-am gândit că ar fi interesant un loc unde să postăm clipuri cu gameplay. Am rugămintea să se folosească modelul de mai jos pentru a evita posibilele întrebări gen "cu ce ai înregistrat". Așadar, încep eu.

Joc: Mortal Kombat X
      Device: Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 t320 (lung mai e...)
      Înregistrat cu: Rec. (Screen Recorder)
      Detalii înregistrare: 2560x1600, bitrate de 15 MB/s

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Am făcut puțină curățenie! De acum toate jocurile și aplicațiile noi se vor posta într-un singur topic (bineînțeles separat pe OS-uri). Se vor putea desigur deschide topic-uri separate pentru aplicații și jocuri, dar doar dacă considerați că acestea merită discutate separat.

Am hotărât să procedez astfel, deoarece e mai simplu de postat un răspuns, decât să deschizi câte un topic nou. Sper ca prin această acțiune să vitalizez și secțiunea iOS și Windows Phone!
    • By cata1015
      Am un samsung galaxy s3 si nu stiu cum sa il conectez la calculator?
      Ma puteti ajuta va rog.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use