Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Am găsit-o la 100 de lei pe cel.ro http://www.cel.ro/gadget_uri/smartband-xiaomi-mi-band-black-l/. Vreau să mai cumpăr ceva de la ei, aș pune și Mi Band. Merită la 100 de lei de la noi? Am deja mare parte din funcțiile astea în LG Health pe G4.

Edit: E 95 de lei la eMag, cred că renunț. M-ar interesa mai mult Mi Band 2, să afișeze și ora. Dar e tare atractivă, o țin în wishlist.

Si eu am cumparat-o la 99 si am anulat comanda pentru ca am luat-o cu 50 de la chinezi. Asa ca parerea mea e evidenta. Nu stiu cat consuma aplicatia de pe telefon, eu am mers pe ideea ca  tine o luna.

Nu știu dacă pot dezactiva aplicația din telefon, care e și integrată cu widget-ul de vreme.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Se poate vorbi si de Mi Band 2 aici? Daca da, hop si eu. Daca nu, rog un topic separat.

Am cumparat pentru o prietena un MiBand 2 la promotie. Divaisu' e dragutel. A trebuit incarcat dupa ce l-am scos din cutie ca era mort in cotet. Dupa incarcare l-am imperecheat foarte usor cu telefonul posesoarei (S3 Neo) . Dupa imperechere si instalarea softului am zis ca sa vedem ce stie. Facut apel, aparea doar iconita. Trimis mesaj, aparea doar iconita. Pana am mai butonat a urlat telefonul ca tre musai neaparat sa faca update la soft. Bine ma. Fa-i . I-a facut update, am repetat testele, la fel. Nu trec 5 minute si iar urla ca vrea update. Il fac si pe ala si din nou testez. Eiii.. de data asta, s-a schimbat problema. Sunam, aparea frumos si numele. Trimiteam mesaj, aparea si numele, nu doar iconita. Dupa o saptamana de purtat bateria arata undeva la 68 %. Ei "zice" ca bateria tine 15 zile.  Si ii cred. Na... posesoarea e multumita de gadget, ii numara pasii, pulsul, primeste notificari, etc. Om vide in timp cum se prezinta jucaria, din ce am vazut lumea e multumita.

Suma respectelor, Alydor