Clicky

Jump to content
hollowman

Samsung Galaxy S7 Edge Sau iPhone 6S?

Recommended Posts

Văd un smartphone ca pe o unealtă, nu ca un accesoriu suplimentar. Nevoile și bugetul (mai mult bugetul) nu s-au potrivit cu ceva din tabăra Apple. Nu, la 1000 de lei iPhone 5 SH furat nu este o opțiune chiar dacă n-ai în casă nimic pe micro USB.

Încerc să fiu echidistant chiar dacă sunt fan și utilizator Android 90% din timp. Contează foarte mult situația personală. Eu îmi spun părerile și exprim niște idei care ar trebui să simplifice puțin alegerea unui device.

Când spun un model anume mă refer la ce și de ce l-aș alege eu. Nevoile tale însă nu se compară cu ale mele și e normal să fie așa. Chestii de genul iOS vs Android, Samsung vs Apple vs Arctic nu-și au rostul în 2016. Sunt banii voștri și voi folosiți device-ul nu eu sau alții. Caută, butonează, achită. Așa se face.

http://www.mobilissimo.ro/stiri-telefoane/top-10-telefoane-ale-anului-2015-liviu-rosca-iata-optiunile-mele

Și cum arată un SH sigilat?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Are cutia zgâriată de la cheile din buzunar. :))

Votez cu S7 Edge. L-am "butonat", experienta este superioară. Aspect mai plăcut, spectaculos, etc. Din multe puncte de vedere este cu 2 generații înaintea unui iPhone. Părerea mea de utilizator sărac de Android. :)

Am impresia ca ai buzunare pana la genunchi daca poti sa bagi o cutie de telefon + trusa de chei. Ma refer sa il cumperi sigilat de pe olx, jumate.ro , pub24 nu din magazin:)

Edited by Valy Condoros