Clicky

Jump to content
Pyrognomic

Tosster - Seamana cu Angry Birds, dar nu rasare

Recommended Posts

Dragii mei,

Impreuna cu unul dintre prietenii mei am infiintat un studio independent de jocuri pentru dispozitive mobile.
Dupa multe nopti,zile,weekend-uri muncite din greu am decis sa postam rezultatul pentru a primi impresiile (pozitive, speram noi, dar pot fi si negative atat timp cat sunt constructive) userilor.
Acestea fiind spuse sa purcedem:

icon175x175.png
Tosster
iOS | Android
Genre: Casual Game
FREE

Tosster este un joc care iti pune indemanarea la incercare avand ca scop aruncarea unor fructe/legume "zburatoare" intr-un cos de picnic, totul folosind un sistem de tip prastie. Odata cu avansarea in nivel, jocul devine din ce in ce mai greu datorita elementelor de dificultate aditionale; cum ar fi vantul, miscarea cosului sau teleportarea acestuia.
Daca totul devine prea dificil, nu disperati. AVEM POWER-UPs (cum s-or traduce ele).

Caracteristici:
* Te forteaza sa iti pui mintea la contributie pentru a indeplini diferite obiective.
* Punctaje mai mari pentru felul in care arunci sau aterizeaza fructele/legumele in cos.
* Vrei sa fii omul interesant la petreceri? Joaca Tosster si citeste sfaturile despre mancare (unul la fiecare nivel finalizat) pentru o viata mai sanatoasa (foarte la moda in zilele noastre).
* Bucura-te de muzica si efectele sonore acompaniate de ambientul animat care fac aruncarea fructelor foarte misto.
* "Achievements and Leaderboards" ca sa te dai mare cu ce ai facut.
* Spune-le prietenilor tai sa adauge Tosster in colectia lor de jocuri si castiga Shinies (moneda de schimb in joc, folosita pentru achizitionarea de noi fundaluri).
* Nu-ti face probleme pentru progresul tau din joc. Va fi salvat automat in Cloud.

iOS: Download
Android: Download

Vom lasa filmul sa isi spuna cuvantul:

Imagini: here

Website: Pyrognomic Software
Press Kit: Tosster

Suntem si noi mici si avem nevoie de ajutor. Dati-ne un rate si un review, chiar vrem sa stim daca am facut ceva bine, sau putem sa mergem la culcare.

Daca va place de fata noastra:
Twitter
Facebook

Enjoy! Edited by Pyrognomic

* Vrei sa fii omul interesant la petreceri? Joaca Tosster si citeste sfaturile despre mancare (unul la fiecare nivel finalizat) pentru o viata mai sanatoasa (foarte la moda in zilele noastre).

Esti interesant la o petrecere daca stai pe canapea si joci jocul asta? Mai degraba merge la o inmormantare..ceva..

Gatit? Gatitul nu exista , prepararea hranei e doar pentru supravietuire..cine se lasa dominat de pofte si mancare "delicioasa" e slab , foarte slab.

[/quote

* Bucura-te de muzica si efectele sonore acompaniate de ambientul animat care fac aruncarea fructelor foarte misto.

Nu pot , sunt la petrecere..de mi-as pune castile as fi chiar nesimtit .

Lasand ironia la o parte(or not)..sa nu faceti versiune VR si first person la jocul asta..sa nu confund cu realitatea si sa incep sa arunc cu fructe "foarte misto" in dreapta si-n stanga.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Salut, Scootch,

La finalizarea fiecarui nivel, jucatorul poate citi o informatie interesanta/utila despre fructele, legumele si mancarea gasita in joc.

Retinand acele informatii poti deveni "omul interesant la petreceri". Evident, era doar o figura de stil.

Multumim pentru parerile tale.

Toate bune.

Salut, Andrei,

Se face zoom-out automat atunci cand arunci in cos, astfel incat vei vedea cosul indiferent de cat de departe este obiectul.

Daca iti place da-ne un rate si un review. Multumim.

Toate bune.

Edited by Pyrognomic