Clicky

Jump to content
Innoxius

Pentru a optimiza spatiul ocupat, va rugam sa inserati maxim 3 poze la o postare.

Message added by Innoxius

Recommended Posts

Probabil :)
Nu prea am avut timp, le-am făcut pe fuga, primele auto, as fi vrut să am timp să mă obișnuiesc cu setările, vine ea vacanță și o scot la capăt, in mare parte ok Imx386, nu are de ce sa fie rău!

Trimis de pe al meu MI 6 folosind Tapatalk

Faine fotografiile, dar cred că va trebui să punem o regulă la postarea de fotografii, că rămân fără spaţiu pe server. Zic să ne limităm la maximum 3 fotografii postate într-o singură sesiune, sau dacă e nevoie de mai multe, postaţi link către un album Google Photos. Sper să mă înţelegeţi. Mulțumesc!

Faza e că trebuie să fac upgrade de server și e mai complicat, plus acest lucru aduce cu sine un cost lunar mai ridicat, care și așa este foarte mare deja (1000 lei). Consider că 3 imagini per sesiune încărcate sunt suficiente pentru a prezenta relevant un eveniment sau o situație inedită, iar fotografiile de excepție oricum sunt unice, deci e de prisos să încărcăm mai multe variațiuni. Dacă e vorba e un album, Google Photos e sfânt.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk