Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   26.07.2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.

Recommended Posts

Update de securitate.

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Da, am updatat și eu S7, pt Edge încă nu a venit.....urmează. De obicei cam 2 săptămâni după cel al sotiei. Austriecii sunt mai leneși decât nemții :)

Mi a rămas bulina de la selectarea textului pe ecran :))) o sa dau un restart sa vad daca disparebb3d0ddf86bd31af027839a3eb72eaff.jpg

Edit: a dispărut... Trebuia să pun la S7 edge ... Din greșeală am pus aici

Edited by soare

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      După failul numit Note 7 din 2016, Samsung Galaxy Note 8 e probabil cel mai așteptat telefon din 2017 (o arată și niște statistici ale noastre)!
      Deschid acest topic pentru cei care vor să urmărească și să discute pe acest subiect în vederea unei posibile achiziții.
      Feel free!
    • By Retrx Boy
      Salut doresc sa achizitionez un telefon bun sub 1500 de lei si am nevoie de ajutor din partea unor persoane mai informate.
      Cel mai mult ma intereseaza performanta telefonului.
      Multumesc in avans si astept recomandarile 
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Samsung Galaxy A3 (2016)

Mobilissimo.ro prezintă telefonul Samsung Galaxy A3 (2016), un model cu preț de 1.159 lei, un device entry level al anului 2016. El aduce un ecran HD de 4.7 inch, dar și un design pe bază de panouri din sticlă (fata/spate) și o ramă metalică solidă. Avem parte și de un procesor Exynos, 1.5 GB RAM și 16 GB stocare. În spate se afla o cameră de 13 MP și în față una de 5 MP. O baterie de 2300 mAh e inclusă.

Samsung Galaxy A3 (2016) prețuri actualizate

eMAG.ro Cel.ro evoMAG.ro F64.ro Compari.ro  
      Samsung Galaxy A3 (2016) Unboxing

Samsung Galaxy A3 (2016) Review

curând

Samsung Galaxy A3 (2016)

• By Mihai
      Salutare. Nu am crezut că voi ajunge aici, dar vreau sfatul vostru. Aș putea renunța la Nexus 5 acum, dându-l tatălui meu (și-a stricat telefonul pe care-l are) și eu aș putea lua ceva nou. Întrebarea mea este dacă merită upgrade-ul? Vreau neapărat telefon cu OIS, cu minim 32 GB memorie internă, eventual cu DAC încorporat cum are LG V10, cu slot de card, care să mă țină măcar 2 ani (am Nexus-ul de 2 ani și 1 lună) și care să nu coste nici la nivelul lui S7/S7 Edge. Știu că vreau multe, dar știu că unii dintre voi au cumpărat recent telefoane noi. Aș putea lua telefonul în 12 rate, dar numai ca ultimă alegere.

Nu mai vreau Nexus-uri, dacă aveau slot de card făceam un compromis și continuam cu Nexus, pentru că sunt cele mai ușor de modat.

Important Information

Terms of Use