Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
bogdan_scarlat26

Net in weekend gratis si nelimitat

Recommended Posts

Vad ca iar este bonus de 1gb la Vodafone. Eu le-am activat pe cele 3 numere ;)

Screenshot_20170122-211639.png

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Nu-mi mai functioneaza de anul trecut MyVodafone, iar singura solutie oferita de IT-istii lui peste de la Vodafone e sa-mi reseteze parola la contul MyVodafone. Jur ca n-am vazut aplicatie mai proasta ca asta si suport tehnic mai varza decat cel al Vodafone. Daca citesti review-urile aplicatiei din Play, te inspaimanti.

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

Încearcă , să recreezi parola pe baza de număr telefon, vei primi pe sms cod pentru a reînvia parola pe aplicație via e-mail, intradevar slabă de felul ei, dar are bug-ri frumoase, păstrează activată opțiunea din ea si pe alta lună, sunt încântat de acest bug :))

e81bdfff3ad3719c9e01feb9d5577206.jpg

Trimis de pe al meu MI 5 folosind Tapatalk

La mine e invers. De cand am aplicatia, nu mai pot face nimic pe site, in browser. Nu pot plati factura (zice ca nu o gaseste), imi uita loginul in timp ce sunt logat si altele.

Pai parola o pot reseta, ma pot loga, nu e asta problema. Problema e ca aplicatia lor de 2 lei nu mai afiseaza nicio informatie, nici daca am net de la NASA.

post-23-148515977822_thumb.png

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

Testat, aceeasi problema. Sigur e ceva in neregula cu contul meu MyVodafone. Nu e prima oara cand face asa. Cand ti-e lumea mai draga crapa ceva prin cont, aplicatia e o mizerie de webview catre site, nu e aplicatie nativa, iar site-ul e la fel de prost. Mai trist e ca am testat pe 4 dispozitive Android diferite, 4 conexiuni diferite, iar desteptul de la suport imi recomanda sa resetez telefonul. Claaar, sigur resetez telefonul pentru o aplicatie de 2 lei care nu merge pe niciun dispozitiv.

Trimis de pe al meu YOGA Tablet 2-1050L folosind Tapatalk

Si la mine sunt probleme de un an si tot astept o rezolvare ceruta luna-de-luna.

Nu pot activa vreo optiune bonus sau extraoptiune, deoarece "Aveti o cerere in curs de procesare."

Azi am facut a 15-a sesizare, solutia a fost "pana miercuri se rezolva!". Care miercuri, care an?

Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

Poti cere în chat activarea opțiunii, si tot acolo să-i sâcâi cu nefunctionabilitatea aplicației, se pare că și la mine s-a blocat, însă prefer să rămână activi cei 1.7gb bonus din decembrie decât să solicit 1gb pentru ziua de 24.01, oare o să rămână si luna viitoare..voi vedea

Trimis de pe al meu MI 5 folosind Tapatalk

Mulțumesc frumos Vodafone ;)

Plus, că în perioada 15-17.04.2017 avem net gratis.

Screenshot_20170415-181951.pngScreenshot_20170415-181958.png

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk