Jump to content
bogdan_scarlat26

Vorbesti telefon primesti

Recommended Posts

Pai staii...primesti 20 de puncte pe minut daca inscrii ambele numere...mai faci conferinte...smecherii....s.a vorbit mult timp pe softpesia despre asta..

Sent from my Allview

Salutare.

Poti sa-mi spui si mie cum pot face sa primesc 20 de puncte?

Mersi.

Nu prea merg conferintele....te limiteaza operatorul.

Nelimitatul e limita, sa stiti. Multi cu abonamente de nelimitat national de la digi orange telekom au fost limitati. Unii care aveau orange cu 10000 min nationale au li s.a restrictionat numarul pe la 4...5000 de min si n.au mai putut initia apeluri. A fost blocata cartela.

@Innoxius, nu stiu daca in cazul asta primesti 40 de punce sau 30 pe minut, dar cred ca 40

Sent from my Allview

Am fost la un vodafone sa intreb cate puncte trebuie sa am ca sa imi pot lua telefon. Raspunsul a venit ca un traznet:zeci de mii.....

Sent from my Nexus 6P

Edited by ionutzvip

Am fost la un vodafone sa intreb cate puncte trebuie sa am ca sa imi pot lua telefon. Raspunsul a venit ca un traznet:zeci de mii.....

Sent from my Nexus 6P

Iti trebuie minim 5000 ....sau cel mult 1.000.000 sa iei ceva pe gratis...

Romanii vor mereu totul moca. Va dati seama cati au intrat in aceasta promotie.

Si mai e o chestie cica Vodafone primeste de la ceilalti operatori parca sau nu stiu din partea cui 0,95eurocenti pe minut.

Va dati seama cati bani fac cei de la Vodafone :))? Isi scot banii de 500 de iPhone-uri si dau la 10, 20 de nebuni care au incercat sa vorbeasca non stop :))

Problema e ca ne-am invatat cu nelimitatul (cel putin pentru ca nu am grija a ma uita cat mai am de vorbit pana la sfarsitul lunii, desi e f greu sa depasesti 3000minute sau 4000 cate erau inainte), iar cu ocazia asta e posibil sa ne trezim iar cu 3000 de minute la abonamente/cartele din partea tuturor operatorilor. 

Doar aproximativ 2 ani de vorbit continuu. Nu e mare bai.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Numai să nu te blocheze nemții. Cred că se răzbună pentru Mărășești :D

Va dati seama cati bani fac cei de la Vodafone :))?

Bineînțeles că despre asta e vorba. Credeam că e evident. E vorba de taxa de interconectare.