Clicky

Jump to content
Bianca Pancu

Problema cu care efectiv m-am trezit

Recommended Posts

Aseara , mi-am pus telefonul la incarcat(LED rosu aprins). Toate bune si frumoase, adorm , si cand ma trezesc telefonul era inchis , palpaia LEDul albastru la 5 secunde si telefonul refuza sa se deschida. Am incercat toate butoanele, niciun raspuns. Cand incerc sa il incarc nu se aprinde LEDul rosu , continua cel albastru. M-am gandit ca poate s-a dus cablul , am incercat cu altul , dar tot nimic.

Origine telefon: Orange (luat in octombrie , decriptat din reteaua lor in decembrie)

Am avut o problema similara cu HTC One M7. Cumva si-a revenit dupa incercari de incarcare. Cand incercam sa-l deschid ,de aprindea ledul de notificare , palpaia de 3 ori.

That's it! I'm not gonna add a signature! Ohh..snap!

Sunt pe tapatalk. Nu imi apare pe ce forum e pusa. Totuși era mai usor sa se specifice

Trimis de pe al meu SM-N910F folosind Tapatalk

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By S6Edge
      Salut! De o lună am grave probleme cu bateria acestui telefon. Se descarcă ridicol de rapid, să vă exemplific:
      Ieri aveam 18% baterie, deschis wi-fi-ul, POC, 11% dupa ce imi apar notificari de la mesajele de pe messenger. Dau sa citesc o converaatie, POC, 3%.
      Èšin să precizez că ce am zis mai sus nu se întâmpla mereu.
      Dacă ar fi aceea singura problemă, meh. Dar fraților, abia se încarcă. Scrie "încărcare rapidă", dar într-o oră in care ar fi trebuit să fie 100%, abia de face 20%. Rareori, 1/5 cazuri chiar încarcă rapid.
      Atenție, mereu am folosit încărcătorul original.
      De altfel, a treia și ultima, a apărut o pată de nu știu unde pe telefon. http://i.imgur.com/TsbNTKy.jpg
      Sper că mă puteți ajuta cu niște sfaturi și îmi cer scuze dacă am postat la categoria greșită!
    • By Merry
      Am o problema cu telefonul meu Samsung S6. L-am primit acum cateva zile de la o ruda din strainatate, iar singurele lucruri pe care le pot face pe el e sa sun si sa trimit mesaje. Nu ma lasa sa instalez nici o aplicatie deoarece imi spune ca am memorie insuficienta. I-am dat resetare la setarile din fabrica, am intrat la stocare si in decursul a 5 minute priveam cum memoria de la 13 gb ajungea la 600 mb, fara ca eu sa instalez ceva. Desi eu nu am absolut nimic instalat pe el. De asemenea nu imi merg nici datele mobile. Imi puteti spune va rog care este problema si ce rezolvare exista? Multumesc anticipat.
  • Who's Online (See full list)

Important Information

Terms of Use