Clicky

Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By S6Edge
      Salut! De o lună am grave probleme cu bateria acestui telefon. Se descarcă ridicol de rapid, să vă exemplific:
      Ieri aveam 18% baterie, deschis wi-fi-ul, POC, 11% dupa ce imi apar notificari de la mesajele de pe messenger. Dau sa citesc o converaatie, POC, 3%.
      Èšin să precizez că ce am zis mai sus nu se întâmpla mereu.
      Dacă ar fi aceea singura problemă, meh. Dar fraților, abia se încarcă. Scrie "încărcare rapidă", dar într-o oră in care ar fi trebuit să fie 100%, abia de face 20%. Rareori, 1/5 cazuri chiar încarcă rapid.
      Atenție, mereu am folosit încărcătorul original.
      De altfel, a treia și ultima, a apărut o pată de nu știu unde pe telefon. http://i.imgur.com/TsbNTKy.jpg
      Sper că mă puteți ajuta cu niște sfaturi și îmi cer scuze dacă am postat la categoria greșită!
    • By Merry
      Am o problema cu telefonul meu Samsung S6. L-am primit acum cateva zile de la o ruda din strainatate, iar singurele lucruri pe care le pot face pe el e sa sun si sa trimit mesaje. Nu ma lasa sa instalez nici o aplicatie deoarece imi spune ca am memorie insuficienta. I-am dat resetare la setarile din fabrica, am intrat la stocare si in decursul a 5 minute priveam cum memoria de la 13 gb ajungea la 600 mb, fara ca eu sa instalez ceva. Desi eu nu am absolut nimic instalat pe el. De asemenea nu imi merg nici datele mobile. Imi puteti spune va rog care este problema si ce rezolvare exista? Multumesc anticipat.
  • Who's Online (See full list)

Important Information

Terms of Use