Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
alexbyshumacher

Asigurare telefon

Recommended Posts

Salut. Am asigurare...stie cineva procedura de schimbat tel.("sa zicem ca nu mai merge") pe asigurare sau mai bine zis a trecut cineva prin asa ceva? As vrea sa schimb un note4 cu altul nou sau dacă exista posibilitatea de a lua s6 edge+ cu diferenta

La vodafone eu am schimbat 2 telefoane,daca nu mai e functional,suni la nr de asigurare si iti vor oferii 3 alternative de telefoane. Ii zici ok va sun eu mai tarziu ca sa te uiti si tu la diferentele dintre ele si apoi il alegi pe cel dorit si te vor pune sa alegi magazinul de unde sa-l ridici. Te duci cu actualul telefon in cutie preferabil si cu toate accesoriile si il iei pe cel nou. Nu se pot da diferente.

From Xperia Z3C with text.

La galaxy s1 dupa 1 an mi-au dat desire S si apoi dupa cativa ani oe desire S mi-au dat galaxy express :-?? Eu zic ca a fost ok,iti da cam de valoarea pe care ai dat-o pe telefonul tau cand l-ai cumparat sau putin sub

From Xperia Z3C with text.