Clicky

Jump to content
Lupu Daniel Alin

Quickmobile de incredere sau nu?

Recommended Posts

Da, în ce privește livrările. Dar dacă ai ghinion și se strică ceva... Te vor plimba ca pe ursul păcălit de vulpe

Caută cu "search" despre ce te frământă. E o chestie de noroc versus ghinion.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nu.i ok.

O data am luat de la quick, am trimis un telefon cu o problema si a venit cu altele 2 si tot asa l.am trimis de vreo 3-4 ori.

Service.ul e de toata jena.

Sâmbătă 5 decembrie 2015 clienților care au comandat telefonul LG G4 Dual Sim la prețul de 249,90 lei le-au fost anulate comenzile deja confirmate. Dacă sunteți printre cei păgubiți și doriți să contestați anularea comenzii acceptate puteți intra în grupul Teapa QuickMobile de pe Facebook.

Oamenii aia sunt mai scarbe decat cei de la Quick. Eu m-am bucurat pentru cele doua vouchere de reducere de 50 lei , chiar daca au marit toate preturile cu ocazia asta. Si asa eu mi-am luat card 32gb cu 10 lei si @deiuma baterie externa (5000 mAh)cu 17 lei.

Nu stiu de ce aveau unii pretentii la telefon de 2000 lei cu 200 lei. Quick a luat o decizie buna in sensul ca toata lumea a primit ceva. Puteam sa stau toata noaptea si sa fac gmail-uri(ca se fac rapid) si sa comand de la ei.

Eu am comandat din greseala doua , nici nu voiam...

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Nu m-ar fi deranjat , dar uita-te cat de disperati sunt unii...fac petitii acum si se duc la ANPC. Eu sunt multumit ca ne-a dat ceva , oricum credeam ca nu ne da nimic.

Pai iti place când treci granițe cu pașaportul tău romanesc fără viza? Atunci ia sa gândești ce ai fi făcut în Germania dacă erai în aceiași situatie, și născut crescut educat acolo....Daca suntem în EU suntem cu ambele palme sau doar cu degetele mijlocii ale fiecărei mâini ?

Sent from my TX201LA using Tapatalk

Eu am făcut o comanda cu câțiva ani în urma și niciodată nu sa concretizat. De atunci mau pierdut ca și cumpărător. Deci după opinia mea, nu este de încredere.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

Sa zic și aici. Completat cu adresa Iași, adresa Iași pe colet. Coletul este livrat la Vaslui. Nu înțeleg cum sa livrezi în Vaslui un colet care are pe el adresa de iasi.

Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk

Poate nu au livrat la timp si ti-au zis ca a ajuns in alt oras....?

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Poate nu au livrat la timp si ti-au zis ca a ajuns in alt oras....?

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Nu. Coletul a fost ridicat intre timp din Vaslui.

Din câte știu, pe curier nu-l interesează ce scrie pe colet, ci ce scrie pe AWB.

Atunci Quick sucks quickly. :D

S-aia-s hoti...mai bine comanzi de pe site-uri exotice personal..in loc sa dai €10 pe o husa in Ro de la ei , dai €10 pe vreo 5 huse la fel..

Comanda plasata pe 22 pentru o baterie externa oneplus,am vorbit cu ei si le-am spus ca imi trebuie pana de craciun,au spus ca urgenteaza comanda/livrarea si mi-a ajuns seara pe 23. Eu zic ca s-au miscat bine avand in vedere ca a venit de la baia mare. :D

From Xperia Z3C with text.