Clicky

Jump to content

Black Friday 2015

Recommended Posts

• Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spune-i ca-i pentru sanatate, dezvoltare spirituala, dezvoltare personala, Feng-Shui, chestii din astea, de femei

Au venit azi monitorul și HDD-UL de la Altex! Cred ca o sa fac un Review la monitor când am mai mult timp ca vin tezele acum...   Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Cand va mai adresati sefului de bloc va fi obligatoriu sa folositi formula Don Ernesto de Redmond.   Sent from my LG G3-D855

Posted Images

99 lei

https://www.mobiledirect.ro/card-memorie-64-gb-micro-sdhc--microsd----gotta-clasa-10-uhs-1-cu-adaptor_ix2z2v2s2.html

Daca vedeti vreun microSD de 64 GB UHS-I la 100 lei pe la vreun magazin, semnalizati si voi [emoji16]

Sent from my LG G3-D855

Nu.i plac astea noname..

Toate.s la fel...vorbind strict de carduri.

Io prima data am avut un card Nokia!!! De 1 gb, acum vreo 5 ani parca si dupa ceva hama parca, 2gb, juma de an m.o tinut, s.a dus săracul..amu am unu de 8 quilive..isi face treaba..

despre gotta

la gotta pe scara blocului sunt renumiti. sunt campioni pe sate! si au centura galbina!

who the fuck cares despre ce scrie pe card?

ultima data am luat la pret de dumping de la kaufland ceva card de 32 gb... si merge filmarea fullhd de pe DSLR de rupe.

si aia hd 3D... de pe camera video 3D.

Astea chiar ca pe vapor sunt facute :)) n-am auzit in viata mea de gotta...mai bine le zicea hota :))

Eu pandesc niste tv-uri la 50-60 poate chiar 80cm HD sau fullhd(cele de 50-60) undeva la 400-500 lei dar ceva philips,samsung,lg nu chinezarii care pica dupa 1 an :))

Când pierzi clipuri sau poze că s-a dilit cardul no-name să vezi ce-ți pasă de numele de pe el. Hama s-a ars în 2 săptămâni la mine. Nu-mi mai trebuie.

regret amarnic orice pierdere de date.

de aceea ma asigur de redundanta.

Astea chiar ca pe vapor sunt facute :)) n-am auzit in viata mea de gotta...mai bine le zicea hota :))

Eu pandesc niste tv-uri la 50-60 poate chiar 80cm HD sau fullhd(cele de 50-60) undeva la 400-500 lei dar ceva philips,samsung,lg nu chinezarii care pica dupa 1 an :))

Daca gasesti ceva bun, da un semnal. Si mama e interesata de 4 bucati cu diagonala de maxim 60 de cm la un pret sub 600/bucata.

Sent from my LG G3-D855

Io ii bat pe astia de la altex..o scos rezervarea in magazin..

Laser frate! 

Pai au blec fraidei toata luna. Nu mai e ca in anii trecuti sa te bati sa rupi usile MURICA stail.

Cine mai doreste cine mai pofteste. Un tv fullHD Samusung  :))  :))  :)) http://www.cel.ro/televizoare-lcd-led/televizor-led-22-samus-le22b1-full-hd-l/poze

Edited by S.Silvan

Azi în depozit nu știu dacă am văzut 20 de colete Emag......

Și vorbim de Timișoara....

Sent from my LG G3

BF pt mine a fost când mi-am cumpărat LG G3. De la 600 EUR l-am cumpărat cu 430 EUR și asta la nici două luni de la apariția lor în magazinele din Germania......

Și am mai primit cadou și un încărcător wireless.

Restul, este cancan :)

Sent from my LG G3

E mai mult online decat in magazine. Comertul online e cel mai dezvoltat, in magazine lumea merge doar sa pipaie, apoi fuge acasa si vaneaza pretul cel mai mic.

Fiind online, marfa pleaca doar din depozitul lor central, TIR-uri mai ca la vama :))

Comertul online are cea mai mare dezvoltare, de 1-2 ani, abia mai gasesti cativa bantuind prin magazine, toata lumea sta cu degetul pe click.