Clicky

Jump to content

Black Friday 2015

Recommended Posts

• Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spune-i ca-i pentru sanatate, dezvoltare spirituala, dezvoltare personala, Feng-Shui, chestii din astea, de femei

Au venit azi monitorul și HDD-UL de la Altex! Cred ca o sa fac un Review la monitor când am mai mult timp ca vin tezele acum...   Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Cand va mai adresati sefului de bloc va fi obligatoriu sa folositi formula Don Ernesto de Redmond.   Sent from my LG G3-D855

Posted Images

Cat ghinion sa am?? ... Am vrut sa cumpăr acest produs http://www.altex.ro/wireless-range-extender-asus-rp-n53-300-300-mbps-alb, l-am pus în cos și am zis sa ma mai uit sa vad poate iau iau altceva. După maxim 5 min am zis sa finalizez comanda și când ma uit la total vad ca era prețul lui întreg, ne redus, produsul a fost scos de la oferta în alea 5 min .... X( x( chiar ma oftic destul de tare,... Dar ce le am mai zis ăstora de la Altex...

Sent from my LG G3

Poftiti in mama russia, de azi sunt reduceri de black friday, dar sa nu credeti si ca sunt mari reduceri, si sa nu va imbulziti pe aici. :D

Sent from my iPlaca using Tapatalk

@fLu Black Friday la OPPO: R7 Plus la 339 de euro si R7 la 259 de euro. Cu codul BFSUBSCRIBED mai scazi 10% din pret la checkout. As zice ca sunt preturi bune.

Sent from my LG G3-D855

Chiar foarte buna oferta, dar nu stiu ce a zic. Procesorul ala îl cam trage în jos, m-am uitat pe net și nu e foarte lăudat... Dar repet, oferta este foarte buna și mersi de pont

Sent from my LG G3

Imaginile cu BF din america sunt epice, la noi decat recuceri online, daca erau niste reduceri ca lumea pe la altex si alte, v-ati fi bagat la o bataie?

Sent from my iPlaca using Tapatalk

..si fix ala l-ai gasit sa il dai exemplu!? :)

Samsar Tab S2 8.0 pret "redus" de la 2000 la 1729 cat este la toate magazinele de luni de zile(cele serioase),daca vrei sa te risti gasesti si la 1500 pe site-uri gen nextmobile :)

Per total nu m-a impresionat acest site. Nu poti filtra nimic(doar producator),trebuie sa stau sa frunzaresc in 30 pagini de telefoane. Iar preturile sunt normale nu reduse :) plus ca prefer sa cumpar de la un magazin serios si nu o "bomba".

Edited by S.Silvan

Samsar Tab S2 8.0 pret "redus" de la 2000 la 1729 cat este la toate magazinele de luni de zile(cele serioase),daca vrei sa te risti gasesti si la 1500 pe site-uri gen nextmobile :)

Per total nu m-a impresionat acest site. Nu poti filtra nimic(doar producator),trebuie sa stau sa frunzaresc in 30 pagini de telefoane. Iar preturile sunt normale nu reduse :) plus ca prefer sa cumpar de la un magazin serios si nu o "bomba".

Poti sa cumperi de unde vrei, nu cred ca te obliga cineva sa cumperi de la un magazin anume.Poti sa selectezi producatorul in sectiunea Telefoane Mobile si nu o sa mai fie 30 de pagini...Legat de tableta, asta e marketingul, am zis si mai sus, fiecare magazin are produse cheie, cauta la noi pe site Samsung UE55JU6800  si apoi cauta pe emag si altex, intr-adevar sunt magazine cu telefoane sau tablete cu preturi mai mici decat la noi, sau emag, sau altex, etc, dar noi oferim garantie reala, tu crezi ca aia lucreaza cu Gersim, WorldComm, NOD, RC? iti spun eu ca nu...vezi daca vrei sa le returnezi un produs cati nervi o sa iti faci pana o sa reusesti, daca o sa reusesti, poate nu aveam deocamdata design de magazin premium, insa in momentul in care ai returnat un produs si a ajuns la noi, iti transferam banii in cont fara sa mai asteptam nu stiu cate zile.Preturi bomba e greu sa ai, esti limitat de producator, de distribuitor, saptamana trecuta am avut tv fullhd hyundai 22inchi la 229 de lei, G4 la 1699 de lei, mousi la 99 de bani, tableta allview la 129 de lei, carduri microsd la cativa lei, azi de dimineata am avut SSD Patriot la 129 de lei, Kingston HyperX 120GB la 181 de lei si alte produse la preturi foarte mici, crezi ca reducerile astea vin de la producatori sau distribuitori? Logic ca nu ne putem pune cu eMag, ei isi permit sa ofere sute de produse la pret foarte redus, noi deocamdata oferim cat putem...

Edited by DaniArad