Clicky

Jump to content

Black Friday 2015

Recommended Posts

Poate nu se referă doar la servere. Muncitori în plus, ore suplimentare, alte depozite, promovare, închiriat curieri, etc. Zic și eu, de ultima nu-s sigur dar trebuie să te asiguri că marfa ajunge la client într-un timp rezonabil.

• Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spune-i ca-i pentru sanatate, dezvoltare spirituala, dezvoltare personala, Feng-Shui, chestii din astea, de femei

Au venit azi monitorul și HDD-UL de la Altex! Cred ca o sa fac un Review la monitor când am mai mult timp ca vin tezele acum...   Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Cand va mai adresati sefului de bloc va fi obligatoriu sa folositi formula Don Ernesto de Redmond.   Sent from my LG G3-D855

Posted Images

Ei au zis ca au bagat doua milioane de euro numai in servere. La fel si in anii trecuti. Deci cu zecile de milioane de euro pe care sustin ca le-au bagat in servere, deja faceau pipi pe NASA si trimiteau robotei pe Marte. Hai sa fim seriosi, bullshit la maxim.

Sent from my LG G3-D855

Fac (si) grafica si nu am simtit nici o imprecizie. Si un piciorus s-a dus de mult.

Pai ok nu ai simtit imprecizie la miscari normale dar cand faci un 360 de darami tot ce ai pe birou ca ti-a sarit unu din spate(in cazul FPS-urilor) atunci conteaza sa ai toate piciorusele si sa alunece intr-un anumit fel mouse-ul. Cu mousepad-ul poti controla cat de repede sau de incet alunecat mouse-ul. Am jucat direct pe birou,pe mousepad cloth(care ei zic ca e de mare viteza) si pe cel de control(pe care aluneca mai rapid mouse-ul si cel pe care-l folosesc in prezent) si chiar se simte diferenta. Mai exista si mousepad-urile hard de plastic pe care aluneca cam ca pe birou. De exemplu cand nu foloseam mousepad pateam destul de des sa mi se zgarie sau sa-mi gaureasca o frimitura sau o praful piciorusele si simteai ca ai pietre in loc de picioruse de teflon :))

De aia intrebam daca se mai foloseste la joace, ca nu stiu. Ca nu ma joc. Ca-s sarac. Dar asta stiati deja :D

Cat timp am avut cu bila sau optic ieftin, am avut nevoie. Dar de cand am Microsoft optic nu mi-a mai trebuit. Si ma bucur nespus ca am scapat. Sunt, cred, 10 ani de cand folosesc acelasi mouse.

Am intrat pe site-ul steelseries și deocamdată nu au reduceri sau oferte inafara de un mouse pad qck medium la orice mouse achiziționat. Vad vineri ce și cum. As vrea să prind un Rival 100 la preț de 30-35€ și un mouse pad mare. Tot e mai bun prețul ca în românia, dar uite ca nu m-am uitat cat costa transportul. Silvan, ce mouse ai?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

La Altex am gasit mouse-pad-uri faine cu 10 lei. Din astea http://www.altex.ro/mouse-pad-steelseries-qck-mists-of-pandaria-panda-monk-edition .

Era magazin fizic , online vad ca stoc epuizat. Aveau si cu Call Of Duty Black Ops 2 , Ghosts si ceva Guild of wars parca.

Mouse pad decent e si asta: http://www.altex.ro/mouse-pad-marvo-g3-rosu-negru

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Pai o sa aiba de BF mai mult ca sigur :-?? Eu nu am platit nimic la transport cand am folosit un voucher RMA de la ei de 80 euro si mi-am luat rival 300 care era 70 dar la transport zicea free. A venit cu UPS. Momentan am rival fnatic si rival 300 sigilat(astept sa crape asta fnatic sau o sa ma duc cu el la pc garage si ma fac cu doua nou noute :D )

From Xperia Z3C with text.

Deci 220 ron din magazin mai necunoscut sau 185 direct de la steelseries care iti dau si un mousepad moka :D nu cred ca e loc de indoiala care-i cea mai buna solutie. Referitor la rival 100 nu stiu ce sa zic,e abia aparut si momentan nu am vazut plangeri pe reddit sau twitter deci banuiesc ca e ok. In caz de ceva oricum poti face RMA si iti dau altul sau iti ofera voucher de valoarea lui cu care poti face orice.

@innoaxe, ce mouse te.a tinut pe tine 10 ani?

Pe mine m-a tinut unul de 30 lei , 4 ani..il am din vara lui 2011. Inca merge , dar s-a decolorat vopseaua , atata tot. Un mouse tine lejer 5+ ani. Eu l-am luat pe cel nou pentru design , DPI si pentru ca era ziua mea si nu stiam ce sa-mi cumpar.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Anul trecut am prins de la clickshop walkman-ul și telefonul de mai jos la 50 de lei bucata. Dacă mai găsesc la sumă așa mică mai cumpăr 3 walkman-uri. Pe al meu i l-am dat vărului, îl încarcă ocazional doar când transferă melodii. Uneori adoarme cu el și-l găsește dimineața cântând. Dacă vedeți pe undeva să mă anunțați. :)

http://forum.mobilissimo.ro/index.php?/topic/4227-tehnologie-de-pe-vremea-când-nu-era-criză/