Clicky

Jump to content
Sp1tfire

Black Friday 2015

Recommended Posts

Probabil au prioritate cei care au cont Altex. Cum nu m-am deranjat sa-mi fac, m-or fi pus ultimul pe lista. Mi-am facut cont acum cu mailul folosit la comenzile de pe Altex, dar se pare ca nu stie retroactiv ce comenzi am dat.

Sent from my LG G3-D855

Am uitat sa menționez ca prima oara când am introdus cardul în telefonul am fost avertizat ca e defect. Se poate sa fie de la asta?

În alta ordine de idei, am fost la Quickmobile. Mi s-o spus ca banii nu se returnează etc și ca se va înlocui produsul. A cautat puțin și deodată m-o întrebat dacă am cardul ca sa îmi facă retur la bani. Problema e următoarea: ambalajul nu contrează dar dacă nu am adaptorul, pot duce doar cardul? Am uitat sa întreb și nu m-aș mai duce o data sa întreb. Și as vrea sa iau banii azi, cine știe când mai prind pe cineva asa amabil? :)) toate astea, evident, după ce am menționat ca am citit politica lor pe site.

Sent from my V370 using Tapatalk

Intro zi ai pierdut adaptorul de card, sau l-ai uitat acasa? In principiu tre' sa aduci si adaptorul pentru sd card...

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Intro zi ai pierdut adaptorul de card, sau l-ai uitat acasa? In principiu tre' sa aduci si adaptorul pentru sd card...

Sent from my iPlaca using Tapatalk

E acasă. Eu sunt în Iași pana la finalul săptămânii.

Sent from my V370 using Tapatalk

L-am conectat la laptop prin hdmi și se vede neclar, asta din cauza ca rezoluția laptopului e doar HD. Culorile sunt superbe totuși deci aștept să vorbesc cu sponsorul sa imi iau un pc. Asta sper ca va fi vineri și sa prind o reducere bună.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Din Windows.

Încerc mâine cu toate că nu am văzut rezoluție mai mare decât a cea a laptopului. Poate nu m-am uitat bine (nu era ecranul laptopului sa ne înțelegem ca nu sunt chiar asa paralel :))

E de 23" Gabi, sau Zoli cum zic Nemții. :D

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Pune un film full hd sa vezi cum se vede, ar trebui sa apara fhd pe monitor nu in hd cat e ecranul laptopului

Trimis de pe al meu LG-D802 folosind Tapatalk

Bucata placa video din '07 stia de 2500xCevapixeli,vezi acolo in setarile la nvidia/intel/ati la multi monitor sau ceva de genu sa dai ori pe single display si folosesti doar monitorul sau cu extended display. Parca clone displays pastra aceeasi rezolutie. @gabii nu conteaza ce video rulezi daca pe monitor se duce rezolutie mica.