Clicky

Jump to content
  • Similar Content

• By andyground
      Vând iPhone 5S alb:
      - liber de rețea;
      - memorie interna 32 GB;
      - are folie aplicată;
      - 11 huse diverse culori din care 2 tip carte;
      - prezintă urme de uzură normale (a se vedea pozele);
      - nu funcționează sensorul de amprentă;
      - fără încărcător și căști.
      Predare personală în Târgu-Jiu, iar prin curierat se mai adaugă transportul.

Preț - 350 lei.

• By Liviu Roşca
      Pe scurt, am dat la schimb Nokia 520 pe un Desire 500 care rămânea blocat cu logo-ul HTC pe fundal alb. Am dat Nokia cu un incarcator iar HTC-ul l-am primit cu cutie, absolut toate cartile și accesoriile. Chiar și folia de protectie originală.

Am intrat in recovery, fastboot, am deblocat bootloader-ul si am instalat CWM Recovery iar de acolo un ROM de pe XDA. Maxim 2 ore timp pierdut.

Azi l-am colantat

-sunetul in casti e bun, beast audio + dsp manager;
      -memoria interna de (doar) 4 gb face telefonul aproape imposibil de utilizat, mai ramane 1 gb liber. Rezolvam in curand cu partitionarea cardului SD;
      -putine rom-uri pentru el chiar daca am varianta single-sim;

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      iPhone SE

Mobilissimo.ro prezintă telefonul iPhone SE, noul iPhone cu ecran de 4 inch lansat de Apple în martie. Terminalul costă 2.198 lei la Marketonline.ro și vine cu un design și dimensiuni identice cu ale lui iPhone 5S. Ecranul de 4 inch are o rezoluție de 640 x 1136 pixeli și la bordul terminalului se afla 16 GB sau 64 GB stocare, plus 2 GB RAM și un procesor Apple A9. Camera de 12 MP din spate suportă captură video 4K.

iPhone SE prețuri actualizate:
      Marketonline.ro Compari.ro  
      iPhone SE Unboxing

iPhone SE Review

curând

iPhone SE Galerie Foto

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use