Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

Cred că pot face eu un sub-forum. Verificați în vreo 2 minute.

Edit: nu pot face un sub-forum, să încerce un admin.

Sa "punem" de un referendum, ca la turci, pentru puteri depline si unice conducatorului...

:D

Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

Normal. A ajuns peste 5 RON, si continua cresterile. OMV &all trebuie sa faca profit, ii doare pe ei in basca de salariile romanesti.

Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

Așa, și? De când are relevanță salariul din patria mumă în corelație cu tarife practicate pentru bunuri sau servicii?

De ce nu se plânge nimeni că există abonamente de telefonie mobilă de 20 euro pe lună?

LG-V500 cu crDroid V3.0 și Tapatalk

Are la unele servicii, la altele n-are. Dar problema combustibililor la noi e ca totul e privat, iar noi am distrus orice urma de rafinarie romaneasca, petrolul e exploatat de straini care dau statului o redeventa penibila, asa ca n-are cum sa fie mai ieftin in conditiile astea. Si in pretul combustibilului e si acoperirea falimentului Bancorex, ca doar prostii trebuie sa plateasca, nu cei responsabili.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Și încă multe altele în prețul carburantului ;)

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Acum iar gresesti....no offense ;)

Crezi ca toti suntem activi pe forum la ore foarte tarzii? Poate unii erau pe drumuri.....sau in pat.

Daca scriai postarea de mai sus, astazi pe la amiaza....mai intelegeam supararea....dar tu vroiai sa raspundem imediat in miez de noapte.

Sincer, Vlad....chiar nu mai inteleg aceste copilarii....

Am primit azi un review negativ cum ca aplicația nu se mai deschide. Am verifica eroarea cu Firebase Crash Reporting (InfoLoc 2.0.0 are asa ceva) și este o eroare care poate apărea la unii și la alții nu. Are cineva un telefon cu 4.2, 4.3 sau 4.4 sa poată testa aplicația? O sa testez și eu când ajung acasă cu o mașină virtuala.

Trimis de pe al meu D6503 folosind Tapatalk

Da. Htc... Ce aplicație?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Pai ce faci Andrei? Nu-i raspunzi omului? Ce daca n-ai ce face si intrebi in mai multe locuri. Politicos e sa-i raspunzi. Sau aplicatia ta e off-topic? :D

Îmi pare rău, am atata treaba la școală și n-am mai avut timp deloc de forum. I-am răspuns la topicul dedicat. Am zis ca vede mai multa lume dacă scriu și la Off-topic. 😀

Trimis de pe al meu D6503 folosind Tapatalk