Clicky

Jump to content

Off Topic V3

Innoxius

Recommended Posts

Karma iz a bitch

Alaltaieri am facut o gluma...am fost la un amic care sta la bloc si i-am spus..cand am intrat..

"Scuze c-am sunat , mai bine ma ridicam pe varfuri si bateam in geam"

Acum..la ora 3.30 dimineata...vecinii mei s-au gandit sa SPELE/STEARGA geamurile..scartaitul ala infiorator daca dormi...

+sa bata in cine stie ce..chestie..nu stiu daca tot in geam.

Si asa...obosit..rezulta un VIS LUCID combinat in cosmar. Si-n blocare..frica de a te misca.

Ce nervos sunt...really.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

GM a vândut Opel și Vauxhall (sau cum spunea cineva într-un articol: diviziile care produc pierderi). Adio Opel... PSA tocmai a ajuns al doilea mare producător de mașini din Europa.

Ouie Mpel.

N-au mai făcut o mașină frumoasă de la Opel Manta (1987).

Păcat însă că PSA s-a spurcat să cumpere Dacia neamțului.

sent from my rocket-of-a GPhone powered by Oct-OS and using Tapatalk.

Nu poti sa zici ca Opel are masini urate. Noua Insignia, Astra K sau Crossland X au linii foarte frumoase. In plus, Opel vinde peste 1 milion de masini anual, foarte aproape de Peugeot. Si sincer, urasc masinile frantuzesti. Urate rau si stau si foarte prost la fiabilitate. Opel e mereu pe pozitii fruntase la fiabilitate. Macar suntem de acord ca Opel nu trebuia sa treaca la PSA.

Azi e frig si innorat. De dimineata m-am trezit cu o raceala de primavara. Drept urmare, sotia a zis "Stai in casa, azi nu iesim niciunde de 8 Martie". Sa mai ziceti ca nu exista ingerasi :D

Azi e frig si innorat. De dimineata m-am trezit cu o raceala de primavara. Drept urmare, sotia a zis "Stai in casa, azi nu iesim niciunde de 8 Martie". Sa mai ziceti ca nu exista ingerasi :D

Sanchi, ai mancat creta sa faci temperatura

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

Musai să vă reveniți până mâine din răceala de 8 martie. 40 de pahare cine le dă gata de Mucenici? :D

Eu, sâmbătă :)

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk