Clicky

Jump to content

Off Topic V3

Recommended Posts

Biziday are un site de la 1900 toamna. În plus (dacă poate fi un plus) nici variantă mobilă.

Pe bune, nea Moise, sunt doar niște texte, nimic interactiv, nimic aplicații sau nu știu ce efecte pirotehnice în 4K și sunet quadro.

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

La un pahar de apă cu nepotu' Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Confirm și eu că Feri este om fain. Nu că aș fi avut dubii   Cine mai trece prin Râmnicu Sărat să dea un semn, dacă vrea. Excepție DTTR care are ceva cu Buzoienii )   Later edit: La fel, dacă ai

Nu stiam de ce nu a mai dat Liviu pe forum. Era la vanatoare

Posted Images

Foarte tare. Ma uit la un reportaj. Cele mai multe banane consumate in Germania se produc in Ecuador. Acolo, plantatiile se stropesc cu un pesticid. Pesticidul e produs de BASF. Pana aici, nimic anormal. Germanii cumpara banane stropite cu pesticid german, Erste Qualitaet, ca doar e BASF. Singura problema e urmatoarea: pesticidul respectiv e interzis in UE. Provoaca cancer sau malformatii fătului.

E o serie de reportaje.

Săptămâna trecută a fost Deichman. Papuci cancerigeni făcuți în China.

Mai e un episod cu mere.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Sunt curios care produse nu sunt cancerigene. Anual se descopera cate un produs sau material de constructie care e cancerigen. Iti faci casa in 2016 si in 2017 trebuie sa o demolezi, ca nu stiu ce studiu demonstreaza ca ai folosit ceva cancerigen la constructia ei. I call bullshit on many of these studies.

Sent from my LG G3-D855

E off-opic, ala nu poate fi considerat smartphone. E un junghi. In plus, toata lumea stie ca la un smartphone nu poate tine bateria mai mult de o zi [emoji23]

Trimis de pe al meu YOGA Tablet 2-1050L folosind Tapatalk

@pascaleandrei99

Te repeți.

@Sp1tfire

Vine cu vârsta :D

Si nu vreau sa te sperii, dar eu am primit un pachet dupa doua luni jumate. A stat o luna la Posta Maghiara si o luna la Vama din Bucuresti. A venit fix cand eram in concediu, deci s-au facut trei luni de la data comenzii.

@Innoxius nici nu știam de topicul ala. 😐

Trimis de pe al meu Sony Z2 D6503

Ups, acum am văzut ca am postat de doua ori. Am dat o data postare, am închis internetul și apoi când l-am deschis sin nou, am văzut ca nu s-a postat nimic, și am mai dat o data.

Edited by pascaleandrei99

Nasol moment. Eu chiar si la produsele comandate de pe aliexpress n-am avut de asteptat mai mult de 30 de zile. Astia zic 8-12 zile si vine direct la usa coletul, nu sta prin vami sau posta. Cred ca il aduce un chinez cu barca [emoji23]

Trimis de pe al meu YOGA Tablet 2-1050L folosind Tapatalk

Eu de la Gearbest. Cu celelalte nu am avut probleme, au venit nesperat de repede. Probabil de la perioada de concedii mi s-a tras.

Intrat in tara pe 15.07, dupa ce a facut o luna pe drum China - Ungaria si inca o saptamana Ungaria - Bucuresti

17.07.2016 00:54 In prelucrare - BSI Bucuresti
10.08.2016 08:41 In prelucrare - Timisoara 4 - Ghiseu 1 gh

Primisem deja 3 mailuri de la chinezi in care ma tot intrebau daca sunt multumit de ce e in pachet.

Presupun ca astia il livreaza din Europa, din moment ce nu implica taxe si TVA. Chiar si de pe gearbest mi-au venit repede produsele. Cred ca ai prins tu cine stie ce serbare din Anul Șobolanului [emoji5]

Sent from my LG G3-D855