Clicky

Jump to content

Off Topic V3

Recommended Posts

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

La un pahar de apă cu nepotu' Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Nu stiam de ce nu a mai dat Liviu pe forum. Era la vanatoare

Confirm și eu că Feri este om fain. Nu că aș fi avut dubii   Cine mai trece prin Râmnicu Sărat să dea un semn, dacă vrea. Excepție DTTR care are ceva cu Buzoienii )   Later edit: La fel, dacă ai

Posted Images

Tipul ăla de Pokemon e foarte căutat, așa am citit pe net.

Corect se spune:

Disclaimer - am citit pe net că...

Din ce ai scris tu reiese clar că te joci în draci și știi exact despre ce e vorba.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Nu știu exact cât de căutat este dar am parcat mașina lângă un parc unde era un gym și în 20 de minute s-au golit băncile de copii. :))

Cred că au plâns cu vorbe. Păcat că-s aproape singurul din oraș din echipa albastră. Chiar și așa, sunt 99% sigur că este cel mai puternic pokemon din oraș.

Atunci "Probabil ai bifat candva (sau nu ai debifat) ca esti de acord sa afle de tine si partenerii Orange"

Nu am fost de acord niciodată ca ăștia sa împartă numărul meu de telefon cu cineva. Sunt pe pre-pay, deci nu am vreun contract cu ei unde sa fie stipulat ceva de genu.

Trimis de pe al meu Redmi Note 2 folosind Tapatalk

Ce zice legea 677 / 2001 pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date

Dreptul de acces la date
Art. 13.
(1) Orice persoana vizata are dreptul de a obtine de la operator, la cerere si in mod gratuit pentru o solicitare pe an, confirmarea faptului ca datele care o privesc sunt sau nu sunt prelucrate de acesta. Operatorul este obligat, in situatia in care prelucreaza date cu caracter personal care privesc solicitantul, sa comunice acestuia, impreuna cu confirmarea, cel putin urmatoarele:
a) informatii referitoare la scopurile prelucrarii, categoriile de date avute in vedere si destinatarii sau categoriile de destinatari carora le sunt dezvaluite datele

Zice că...

Nu interesează pe nimeni ce zice.

Am întrebat de multe ori pe cei care mă sună să-mi vândă "acțiuni" de unde au numărul...

Sau pe ungurii din Covasna care mă sună să mă întrebe dacă vorbesc maghiară...

Că nu pot interveni niciodată.

Degeaba am cerut la BCR să șteargă datele mele din sistemul lor informatic (nu mai sunt client din 2008) și transformarea lor în date statistice...

Deci legea aia e făcută numai să fie făcută...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

"eu nu sunt cineva, sunt altcineva" Liviu, 2016.

*m-a sunat cu număr ascuns

*știam eu că înregistrarea automată a apelurilor este bună la ceva

https://soundcloud.com/rosca-l-ionut/apel-necunoscut