Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

nu. doar despre intoxicatia cu plumb... tratamentul cu plumb fiind administrat pentru tratarea sifilisului...

Asta nu e școală.

Pe vremea mea sesiunea începea în 20 iunie și ținea până în 20 iulie...

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

27 mai - 16 iunie. Sesiunea e pana duminica doar ca am avut examenele într-un timp mai scurt. :D

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Pai depinde și de facultate. Sunt unele care au sesiunea de iarna de pe 18 ianuarie și ai vacanta de pe 22 decembrie pana atunci. Eu am început pe 4 ianuarie, deci uite cum au apărut 2 săptămâni miraculos.

Păi de ce...

Pentru că la privat nu e ca la stat (TVR).

Pentru că la Digi este încă o emisiune iar Moise preia 60% din conținut... Doar cu voce masculină în off.

Pentru că stăpânul poate că se are mai bine cu celălat.

Pentru că... O fi călcat pe cineva pe bătături cu atitudinea lui din campania electorală.

Mie imie place de Moise, dar unele articole de pe site-ul lui par a fi scrise la comanda, pentru ca de prostie nu pot sa-l suspectez. Da prea multe gherle pentru cineva care se presupune ca e informat.

Trimis de pe al meu YOGA Tablet 2-1050L folosind Tapatalk

Om vedea.

Daca ti-au returnat banii pentru ca "S-a pierdut", inseamna ca Posta Romana a platit acel pachet furnizorului. S-ar putea sa le ceara banii inapoi, apoi furnizorul sa-i ceara tie. Cu toate ca, la cum lucreaza posta, poate ca nu mai ajung in timpul vietii tale sa le ceara la aia banii inapoi :D

Am patit si eu, colete venite mai tarziu de 60 de zile, nu neaparat din vina Postei, probabil si a curieratului chinez. Mi-am recuperat banii si intr-un final au sosit. Nu mi-a cerut nimeni banii inapoi. Nu se uita chinezul la 5-10 dolari.

Sent from my LG G3-D855

Am primit și eu o comandă după vreo 2 luni pentru că cei de la poștă au rătăcit coletul, l-au pus unde nu trebuie. Dacă nu aveam numărul de telefon, probabil că mergea la cineva acasă. Nici înștiințare nu am primit pentru acel colet...

E vorba de 1.76 dolari. Nu e paguba.

Nu înțeleg de ce mi-au cerut 2.1 lei. Și făcea scandal ca nu aveam 10 bani. Fiind suma mica, am preferat sa platesc și sa ies cat mai repede de acolo.

Plus ca eu i-am spus sa îmi trimita din nou. M-am trezit cu banii în cont. Și nici nu mi-o trimis ceea ce am comandat.

Am auzit și eu la TV. Dar n-am înțeles ce vrea să facă... A angajat softiști and shit...

Ceva agenție de știri instant...

Deci am înțeles bine. Dacă vrea abonament... Eu nu o să îmi fac...

Alt colet sosit azi. In 16 zile numai.

Am intrebat zilele astea de 2 ori de el. M-a sunat doamna de la Posta sa-mi zica de aparitia pachetului. Plecat la posta. In 5 minute dupa apel aveam coletul deja.

Se pare ca mai sunt si oameni faini la Posta.

Băieți, eu sunt idiot. Poate și alții. Nu zic de voi. Dar mna, toti suntem bărbați pana la urma... Dar am o întrebare la fel de idioată.

Ce fel de piz... Puță plouata ești atunci când ii zici lu iubi cu care te-ai văzut de 3 ori în 6 luni ca o iubești cu o cadenta mai mare decât are ak47 la gloanțe?

Vorbim de 6-7 "te iubesc" pe minut, uneori. Ce naiba?! Pe mine ma depășește.

Voi, exclusiv candrei, vorbiți de site-uri statice. HTML e static. Site-urile moderne sunt dinamice. Adică PHP + CSS + SQL. PHP pentru generarea HTML, CSS pentru aspect și SQL pentru extragerea sau introducerea informațiilor din sau în bazele de date.

Adică eu, în principal, sau fără mine? :))

Din ceea ce ai zis, înțeleg ca ei, nu și eu. :D dar ma aflam în treabă. Înnebunesc dacă mai aud "te iubesc" în ritmul ăsta. Me sorry.