Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

Conserva aia ce contine?

Iad la conserva. Eu am primit asa ceva cadou, nestiind ce este si nici cine a cumparat conserva nu stia de miresmele malefice. Am desfacut conserva in casa :( A ajuns in wc in secunda 2. Saptamani m-am luptat cu duhoarea aia sa o scot din casa si din sinapsele arse =)))))

I may not always be right, but I am never wrong.

Faini tovarăși ai @Vitamina.

Noi ne-am zbătut vreo 3 luni pentru conservă.

Filmarea e perfectă dar încă n-am acordul colegilor...

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Atat de faini ca am hranit impreuna un card de rate care au aparut din senin la deschiderea conservei. Ai rezistat si ai mancat din peste ? 

Da, gustat.

Nu-mi place peștele conservat dar ăsta era scopul.

Ne-am distrat.

Stie cineva sa-mi spuna daca Vexio e de incredere? Am gasit la ei un MicroSD Samsung Pro Plus de 32 GB. Pretul mi se pare foarte bun fata de alte magazine.Ideea e ca la Emag la acelasi pret gasesc varianta Pro simpla. Pro Plus ar avea viteze 95/90 iar Pro simplu 90/60. Merita sa-l iau de la Vexio?

Stie cineva sa-mi spuna daca Vexio e de incredere? Am gasit la ei un MicroSD Samsung Pro Plus de 32 GB. Pretul mi se pare foarte bun fata de alte magazine.Ideea e ca la Emag la acelasi pret gasesc varianta Pro simpla. Pro Plus ar avea viteze 95/90 iar Pro simplu 90/60. Merita sa-l iau de la Vexio?

Vexio avea sediul în Galați, dar proprietarii l-au vândut. Sunt destul de ok și noii proprietari. Dacă ai nevoie de garanție, se face la service-ul autorizat Samsung. Și la altshop.ro au prețuri bune la unele produse, am cumpărat de la ei stick și card. Dacă magazinul nu e mare și are preț bun la anumite produse, nu înseamnă automat că e țeapă.

Încă un motiv pentru care nu merită să răspunzi la telefon...

E mai bine să suni tu.

În 25.05.2016 am fost la un interviu pentru un job. Totul ok.

Azi, eram la service cu mașina, prezentam omului problemele... Sună telefonul. Răspund: am sunat să vă spunem că ați fost selectat...

Fiind prins în două discuții... Am stabilit că îmi trimite oferta de angajare pe email, că discutăm apoi despre medicina muncii și alte detalii.

Confirm disponibilitatea imediată...

Vin acasă, deschid mailul...

Îmi mulțumesc pentru candidatură și mă păstrează în baza de date.

Așa că...

Șomer în continuare!

Pe mine m-au chemat de 2 ori când mă duceam la interviu în București, știind că eu sunt din provincie. O dată au avut noroc că m-au prins chiar la ieșire, am coborât din maxi-taxi-ul spre Galați. La ultima întrevedere mi-au spus salariul, deși insistasem să știu ceva puțin înainte. Era la fel ca în Galați pe atunci, undeva la Ubisoft. Am spus pass, nu rămâneam cu bani nici măcar de băut apă.

Ehe, cate de astea am avut...

E clar, trebuie să-ți schimbi mașina.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Tu știi cu câte mașini ai mers în service...

Vrei să pun aici pe forum câte mașini de serviciu au ajuns în service pt revizie? Album

Sent from my Samsung Galaxy S7

Nu.