Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

Da, o poți încărca de la încărcătorul de telefon. Problema cu bateriile externe este că trebuie să încarce și să susțină consumul telefonului. De-asta eu recomand fie o baterie cu minim 5-6000 mAh, fie să începi încărcarea bateriei când e mai încărcată, dacă ai nevoie de ea încărcată. Eu am două, una de 6800 de la Altex luată la preț foarte bun, cu două mufe, unul de 1 A, altul de 2 A, și una chinezească se 20000, tot cu două mufe.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Posta Romana, cea mai serioasa firma de curierat. Exact cand am terminat de transat mieii, au venit cele doua pachete. Daca as avea o suta, doua de lei, mai ca as cumpara-o :D

Blink and you'll miss him, he's the rocket!

Ronnie O'Sullivan

8e47f7fff432f687976c4006bb096844.jpg

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

2000-2200 în cel mai fericit caz.

Thanks!

Da, o poți încărca de la încărcătorul de telefon. Problema cu bateriile externe este că trebuie să încarce și să susțină consumul telefonului. De-asta eu recomand fie o baterie cu minim 5-6000 mAh, fie să începi încărcarea bateriei când e mai încărcată, dacă ai nevoie de ea încărcată. Eu am două, una de 6800 de la Altex luată la preț foarte bun, cu două mufe, unul de 1 A, altul de 2 A, și una chinezească se 20000, tot cu două mufe.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Am luat-o doar pentru a avea o varianta de rezerva în caz ca rămân fără baterie. Nu prea se întâmplă dar ma simt mai bine știind ca am acoperire în caz ca intervine vreo problema. Mi se pare ciudat însă că îi ia 6 ore sa se încarce. Ce dracu?!

Am de gând sa iau un Xiaomi de 10A curând.

Mulțumesc!

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Apropo, numa la mine face figuri tapatalk? Îmi spune ca nu poate accesa forumul sau ca topicul a fost șters de administrator. Ce Naiba?

De 4 ori am încercat sa deschid off topicul.

Uite

882d408e5899cecac468d26ea942f6e6.jpg

Nu știu de ce face figuri cu rețeaua însă dacă deschid orice altceva care necesita conexiune la internet, merge brici.

Si la mine se mai intampla, dar doar cand e conexiunea instabila. Apar aceleasi mesaje sau ala cu administratorul e posibil sa fi sters discutia

Sent from my LG G3-D855

Administratorii nu, ca-s baieti de treaba. Ii cunosc eu. Poate moderatorii, ca ati vazut si voi ca beau cand sunt pe forum. Si le-am tot zis "Don't drink and moderate", ca uite ce se intampla :))

Ce pervers ești..... :)

Baui și eu o bere în Craiova.....si deja mă bagi la înaintare......

Sent from my Samsung Galaxy S7

Eu în locul tău, cu drepturile pe care le ai.....le-aș da o mică pauză....tocmai pentru deranj :)

Sfat de la un moderator.....turmentat :)

Am adăugat și contor la auto-responderul meu pentru weekend astfel încât să știe românii câte mesaje mi-au fost trimise. Tasker is number one!

sent from my rooted LG G3 using Tapatalk

De test îți bag un mesaj să văd cum merge taskeru'...

PS.

Am trimis mesajul.

Aștept un feedback de la tine.

Funcționează ;)

Am făcut din Tasker o aplicație care conține acest Task. Dacă vrea cineva să o testeze, cineva care nu are tasker instalat vă rog să-mi spuneți.

Am ascuns mesajul deoarece din greseala mea a aparut in fundal si numarul de telefon al colegului......

Din pacate nu il pot sterge, poate ma ajuta administratorul....nu de alta dar am mai baut o palinca de data asta si .........

Am descoperit un neajuns.

Când vorbesc la telefon și intră un mesaj de sărbători, tasker îl detectează ca atare dar nu trimite răspuns.