Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

Madărfacăr de tabletă mi-a prăjit un microSD.

Madărfacăr de tabletă nu mai merge TitaniumBackup.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Normal. E cu Android. Daca era cu Windows, nu aveai nevoie de microSD (ca nu-s aplicatii de pus pe card) si nu aveai nevoie de Titanium pentru ca nu aveai la ce aplicatii sa faci backup :D

Eu zic sa-ti iei o tableta de 10 inch cu 3G, daca vrei lopeti pe post de telefon. Eu am testat Mate 8 intr-un magazin si mi s-a parut prea mare. Exclus sa cumpar vreodata asa ceva, desi am cazmale mari la 1,90 inaltime.

Sent from my LG G3-D855

E cât actualul.

Și eu am 1,96 m :D

Duminică mi s-a întâmplat și mie faza să văd un telefon la Vodafone și să zic "Mamă, dar ce telefon cu Windows e așa mare?". Era al meu :D

E vina card-ului. Mie mi-a crăpat un card de două ori. Ce marcă e card-ul? Nu mai iau Kingston/Kingmax cât voi trăi. Cel puțin nu card-uri ieftine.

Hama. Schimbat la Selgros pe bază de factură.

Ce dragut e Google Play. Cum vrea el sa-mi vanda exact cantecele pe care le-am ascultat azi pe Youtube. Nu altele ale formatiilor respective, nu altele de acelasi gen. Exact cele ascultate. 

Doar pentru mine chestia asta este nouă? Nu că am uitat chinezăriile de pe timpuri din care ieșeau ditamai antena și prindeai purici dar asa ceva pe USB n-am mai văzut până acum. Ar fi interesant și util în anumite situații. Gen pe tabletă în mașină. http://www.gearbest.com/networking-communication/pp_275300.html

Dar avem transmisii digital terestre în România?

Ca sa scap de gura nevestei, am zis sa intru si eu in rand cu lumea si am luat o canapea de la IKEA. Una dintre piulitele ingropate in lemn NU ARE FILET !!!

Dupa 8 mesaje pe FB, doua convorbiri telefonice, o reclamatie telefonica inregistrata, nenumarati biti consumati pe tracking AWB si 25 de zile calendaristice, astazi primesc SMS ca-mi aduce bratul canapelei. Sper sa il si primesc azi. Sunt pregatit cu surubul pentru verificarea tehnica de specialitate a tuturor piulitelor.

O sa ma consult cu un avocat (DTTR vad ca e ocupat cu Jysk si efectele atractiei gravitationale) sa vad daca si cata dobanda pot cere pentru cei 400 si de lei x 25 de zile, plus compensatii pentru spatiul ocupat fara rost de restul canapelei.

In curand forumul asta se va transforma in ANPC fan-forum. Ticaie ceasul si pentru plangerea mea catre ANPC. Sa vedem ce raspuns voi primi. Presimt ca mor cu dreptatea in mana

Sent from my LG G3-D855

@DTTR daca o sa fie nevoie sa fac reclamatie la service cu telefonul, o sa ma ajuti?😂😂😂😂😂

Trimis de pe al meu GT-I8190 folosind Tapatalk

:))))) mi e si mila de ei. Sper sa fie baieti cuminti si sa si faca treaba :))

Trimis de pe al meu GT-I8190 folosind Tapatalk