Clicky

Jump to content

Off Topic V3

Recommended Posts

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

La un pahar de apă cu nepotu' Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Confirm și eu că Feri este om fain. Nu că aș fi avut dubii   Cine mai trece prin Râmnicu Sărat să dea un semn, dacă vrea. Excepție DTTR care are ceva cu Buzoienii )   Later edit: La fel, dacă ai

Nu stiam de ce nu a mai dat Liviu pe forum. Era la vanatoare

Posted Images

Normal. E cu Android. Daca era cu Windows, nu aveai nevoie de microSD (ca nu-s aplicatii de pus pe card) si nu aveai nevoie de Titanium pentru ca nu aveai la ce aplicatii sa faci backup :D

Eu zic sa-ti iei o tableta de 10 inch cu 3G, daca vrei lopeti pe post de telefon. Eu am testat Mate 8 intr-un magazin si mi s-a parut prea mare. Exclus sa cumpar vreodata asa ceva, desi am cazmale mari la 1,90 inaltime.

Sent from my LG G3-D855

E cât actualul.

Și eu am 1,96 m :D

Duminică mi s-a întâmplat și mie faza să văd un telefon la Vodafone și să zic "Mamă, dar ce telefon cu Windows e așa mare?". Era al meu :D

Doar pentru mine chestia asta este nouă? Nu că am uitat chinezăriile de pe timpuri din care ieșeau ditamai antena și prindeai purici dar asa ceva pe USB n-am mai văzut până acum. Ar fi interesant și util în anumite situații. Gen pe tabletă în mașină. http://www.gearbest.com/networking-communication/pp_275300.html

Ca sa scap de gura nevestei, am zis sa intru si eu in rand cu lumea si am luat o canapea de la IKEA. Una dintre piulitele ingropate in lemn NU ARE FILET !!!

Dupa 8 mesaje pe FB, doua convorbiri telefonice, o reclamatie telefonica inregistrata, nenumarati biti consumati pe tracking AWB si 25 de zile calendaristice, astazi primesc SMS ca-mi aduce bratul canapelei. Sper sa il si primesc azi. Sunt pregatit cu surubul pentru verificarea tehnica de specialitate a tuturor piulitelor.

O sa ma consult cu un avocat (DTTR vad ca e ocupat cu Jysk si efectele atractiei gravitationale) sa vad daca si cata dobanda pot cere pentru cei 400 si de lei x 25 de zile, plus compensatii pentru spatiul ocupat fara rost de restul canapelei.

In curand forumul asta se va transforma in ANPC fan-forum. Ticaie ceasul si pentru plangerea mea catre ANPC. Sa vedem ce raspuns voi primi. Presimt ca mor cu dreptatea in mana [emoji23]

Sent from my LG G3-D855