Clicky

Jump to content

Off Topic V3

Innoxius

Recommended Posts

Depinde cum s-a trezit de dimineata adminul. :D Adica nu se sterg automat.

Daca e un spammer ordinar, da, le stergem. Daca e "de-al nostru", nu. Sa vada lumea ce-i poate mintea ;) Plus ca, daca i le-am sterge, discutiile ar ramane schioape.

Vreau si eu schimbare de nume , te rog..vreau sa nu mai apar in rezultatele google..deci numele asta e atat de original incat n-a mai fost folosit de nimeni care sa faca ceva mai interesant..sa umbreasca postarile si pozele postate de mine pana acum.

Daca scrieti pe Google "Scootch98" si dati la imagini , vedeti fiecare imagine postata de mine. De alt fel , postarile sau topicurile create de mine.

Pune-mi un nume comun...te rog.

That's it! I'm not gonna add a signature! Ohh..snap!

De fapt...mai bine nu mai folosesc eu acest Nick nicaieri...lasa-l asa cum este. Ma gandeam ca vreau o schimbare in viata mea. Impactul a fost fooooarte mare pentru mine si nu stiu ce reactie sa am. Trebuie s-o iau usor.

Multumesc!

post-13157-145215605904_thumb.jpg

Mama și tehnologia

Episodul 1: Mă trezește dimineața la 6:30 să-mi spună că nu merge internetul și să mă întrebe de ce nu merge;

Episodul 2: "Nu mai am priză lângă mine la servici, nu pot asculta muzică toată ziua. Ce fac?" Pentru că o mamă am, de ziua mea i-am cumpărat un power bank. 35 de lei la Altex, 4800 mAh. Ar trebui să încarce LG 4X de 1,5 ori.

post-13813-0-13412500-1452170756_thumb.jpg

Mi-am facut timp sa scriu la ANPC pentru problema cu garantia anulata la G3. Observ ca de la ultima reclamatie, acum trimit si ei automat mail de confirmare a primirii reclamatiei.

Sent from my LG G3-D855

Apropo de baterii externe,am cumparat si eu bateria de la oneplus de 10Ah si incarca lejer de 4-5 un telefon cu baterie de 2000-2500mAh. Are 2 porturi(simultan 1Ah sau 2Ah doar pe unul),nici nu trebuie sa apesi vreun buton sa vezi cata bateria mai are,just shake it!  :))

Ce-mi place este ca are 2 margini si un colt rotunjite+invelisul este ca un smirghel.

Apropo de baterii externe,am cumparat si eu bateria de la oneplus de 10Ah si incarca lejer de 4-5 un telefon cu baterie de 2000-2500mAh. Are 2 porturi(simultan 1Ah sau 2Ah doar pe unul),nici nu trebuie sa apesi vreun buton sa vezi cata bateria mai are,just shake it!  :))

Ce-mi place este ca are 2 margini si un colt rotunjite+invelisul este ca un smirghel.

Chinezăria de 35 de lei Myria de la Altex cică are 4800 mAh. Mi-a încărcat bateria de 3060 mAh de la Redmi până la 97%, cu telefonul închis. Cam puțin dar pentru bateria de 2000 mAh ai LG-ului 4X al mamei este suficient.

Băieți, pe bune. Piratăm, piratăm ?

Se șterg. PM.

Nici nu am apucat sa vad ce or scris băieții...

Cei care mi-ați răspuns, va rog frumos sa dați un mesaj privat s-o ardem ca Jack Sparrow în secret.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk