Clicky

Jump to content

Off Topic V3

Recommended Posts

• Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

La un pahar de apă cu nepotu' Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Confirm și eu că Feri este om fain. Nu că aș fi avut dubii   Cine mai trece prin Râmnicu Sărat să dea un semn, dacă vrea. Excepție DTTR care are ceva cu Buzoienii )   Later edit: La fel, dacă ai

Nu stiam de ce nu a mai dat Liviu pe forum. Era la vanatoare

Posted Images

In sfarsit am vazut ce-i aia spital de stat ...

Am fost singur , din incapatanarea de a incepe sa fiu independent , sa-mi aflu grupa de sange. Sunt trimis la camera 3 , camera 3 goala...astept , astept , mai intreb de doua ori la ce camera trebuie sa merg..pana la urma merg si astept acolo. Vine , intr-un final pe la 8:45(desi aveau program de la 7:30 pana pe la 10 , o doctora...imi da o foaie , ii spun eu de ce am venit si imi spune sa o completez..si dupa nu stiu daca am inteles eu gresit , dar imi spune sa ma duc jos sa achit...

Caut pix , sa mor de vedeam vreo masuta in sala aia..cumva le-am vazut la un moment dat , merg in sala nr 3 , imi completeaza foaie , merg sa platesc jos si intr-un final ajung la camera 2 unde era un ingamfat de doctor. Zic eu..."astea se fac pe loc , nu? Se ia din deget..." Si el: "nu , vi poimaine cu chitanta la sala 19 si iti da rezultatele."

Deeeeci:

Asteptat ->sala 3-->hol pentru completare--> sala 3 --> casierie--> sala 2 pentru analize si mai astept si doua zile(am platit 32 lei)

Pai nu era mai bine de mergeam eu la privati si-mi faceau grupa printr-o simpla picatura de sange din deget? Probabil ieseam si mai ieftin si nu ma incurcam cu atatea drumuri.

That's it! I'm not gonna add a signature! Ohh..snap!

Suna decent, dar nu e o scula pentru pretentiile unui audiofil. Pentru mine e o solutie de compromis. N-am mai vrut jde cabluri, jde boxe si alte aparate. Daca ai testat-o pe aia mai mica, de pe forumuri am citit si eu ca e cam varza, despre asta am citit lucruri un pic mai bune. Apropo, s-a lansat Netflix. Am instalat acum aplicatia pe Smart TV sa vedem ce ofera Netflix.

Sent from my LG G3-D855

Testat, merge ok. Din păcate nu are limba română la subtitrări. Nu mă deranjează că doar e gratis prima lună dar după mă voi dezabona. Chiar dacă înțeleg destul de bine engleza, concentrarea pe engleză 2 ore mă obosește. Ce lansare e asta? Faptul că au deblocat ip-urile din niște țări?

Da, mi-am facut eu cont acum. Prima luna e moca si nu iti ia banii decat dupa terminarea primei luni, deci poti renunta oricand fara sa dai un ban, dar evident e nevoie de card sau PayPal la crearea contului. Momentan vad ca subtitrari exista doar in engleza, dar pe mine nu ma deranjeaza asta.

Sent from my LG G3-D855

Tocmai vroiam să postez anunțul și eu și să zic că pe harta lor nu apar cele 100+ de țări noi. Deci e și România?

Lansarea Netflix în România este probabilă în cursul anului viitor, în cadrul stategiei globale de extindere, dar nu în ianuarie 2016, așa cum au fost informațiile vehiculate în piața media săptămâna trecută, au declarat pentru MEDIAFAX reprezentanți ai companiei.

http://www.mediafax.ro/cultura-media/netflix-in-romania-in-2016-dar-nu-la-inceputul-anului-14920993

Deci mai asteptam putin...

Suna decent, dar nu e o scula pentru pretentiile unui audiofil. Pentru mine e o solutie de compromis. N-am mai vrut jde cabluri, jde boxe si alte aparate. Daca ai testat-o pe aia mai mica, de pe forumuri am citit si eu ca e cam varza, despre asta am citit lucruri un pic mai bune. Apropo, s-a lansat Netflix. Am instalat acum aplicatia pe Smart TV sa vedem ce ofera Netflix.

Sent from my LG G3-D855

Am testat varianta cu două difuzoare cum ai tu unul...

Nu știu dacă e mai mica sau mai mare...

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Nu identific. Merg la nașa numai de ziua ei. Care pică în 31.12 în fiecare an. Și era adusă de un musafir.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Mulțam!

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Sa vedem!

7b12dd571fd6bd419a50caa772ed4316.jpg

Cum schimb rezoluția în aplicație?

Pe pc am găsit. Dar nu pot muta subtitrarea în partea de jos.

Acu e jos. Ciudat. Nu am modificat nimic.