Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

Io când am zis sa nu te atașezi nici nu m.am gândit la jaga jaga..

Eu m.am referit ca daca e in friend zone sa nu se ataseze ca i.a fi rau dupa aceea

Dupa ce ii da rekt fata, dăăă

Cugetare....

Oare de ce samsung dupa atatia ani pune acelasi capac ordinar la earpiece? Chit ca e telefon de $20 sau $600. Dupa 6 ani e cam acelasi design al fetei +/-.

Poate cu S7 scapa si ei de butoanele capacitive/fizice de pe fata si nu mai pun plastic de vapor cand fac un telefon premium de metal+sticla.

From Xperia Z3C with text.

Aparent S7 e identic cu s6 si e aceeasi marie cu aproape aceeasi palarie  :))  :))  :))

Probabil acum o sa se incarce de 5 ori mai repede si o sa aiba nu stiu ce functii sa stie ca-ti bate inima intr-o parte atunci cand te inseala nevasta.....

http://www.gsmarena.com/exclusive_samsung_galaxy_s7_s7_plus_sizes_and_renders_leak-news-15373.php

Edited by S.Silvan

Poate zvonurile sunt adevarate si se retrag de tot. Abia astept! Sapunuri fac si chinezii doar ca mai ieftine  :))  :))

Acum sa o luam pe aia cinstita,in afara de display-ul curbat si incarcarea wireless de mare viteza nu e cu nimic mai fancy decat restul. Noroc ca au bagat metal ca altfel chiar ca nu-i vedeam bine si in 1-2 ani se alegea praful de ei.

Culmea culmilor e ca fix ei care scot 1000 de modele in fiecare an si le-a fost greu sa faca un compact de top.

Degeaba zicem noi ca nu inoveaza, dar e destul de greu sa vii cu functii noi si in acelasi timp sa fie si utile, nu gimmicks. Eu m-as multumi daca ar veni cu o tehnologie noua la baterii, sa tina 3-4 zile, fara sa fie o caramida cu 8000 mAh.

Sent from my LG G3-D855

Un Z3 compact de metal fara sticla pe spate,fara rosturile ca de gresie intre margini si ecran unde intra praful cacalau,o camera frontala mai buna si hai inca 400mah sa fie 3000 in cap. Sa zicem ca-l pot face de 5inch cu ecran full hd chiar daca la 4.7 eu nu simt nevoia de mai mult in materie de pixeli.

Pe mine ma tine bateria 2-3 zile daca nu-l violez intr-o zi cu 7-8 ore de ecran. 

Nu trebuie sa vina cu 1000 de functii noi. Dar ei se zbat sa-ti bage pe gat fel de fel de chestii nepractice pe care nici cei din clasa biznis nu o sa le foloseasca iar restul "functiilor" sunt pamant. Lagg,ram management prost s.a.m.d.

Edited by S.Silvan

Prefer englando decat romangleza. Macar e amuzanta. :))

Singurul lucru pe care-l apreciez la QM este ca aduc telefoane care nu se comercializeaza in EU. Ce-i drept aduc doar din Asia,probabil s-ar vinde bine si niste turbo-uri de la verizon.

From Xperia Z3C with text.

Edited by S.Silvan

Aduc de oriunde, nu numai din Asia. Problema e ca majoritatea telefoanelor din SUA nu sunt compatibile cu frecventele noastre. Au adus Amazon Phone din SUA, YotaPhone din Rusia.

Sent from my LG G3-D855

Acu mi se activează GPS-ul și când primesc un apel sau sun eu pe cineva..

Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk

3 modele de Allview pana acu. Toate cu aceeași problema apărută cu o luna în urma. Plus un model al cărui nume nu îl rețin dar nu Allview.

Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk

I feel you, mie îmi place când ma ia cate una in brate, o strâng tare si o ridic, dupa se supara pe mine 5 min.

Pleacaaaaaaaaa, miercuri o sa.ti treacă..

Tocmai ce am vazut un reportaj despre Evolio pe Antena 3. Aproape sa ma ia plansul cand povestea un reprezentant al companiei cum lucreaza ei la tot ce inseamna hardware si software, doar ca sunt produse in China. In rest 100% romanesc. Nu le-o fi rusine sa minta in asa hal?

Sent from my LG G3-D855

Ah, si cea mai tare duma pe care a dat-o: Evolio ofera produse de categorie A la pret de categorie B. Cred ca trebuia sa ia ultima litera a alfabetului, ca iesea si o rima frumoasa: produse de categoria Z, la pret de categorie B.

Sent from my LG G3-D855