Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

Pai vezi sa nu ai ceva care ruleaza in background gen hangouts,google app etc, eu oricum am scapat de tot ce e google apps in telefon. Am pastrat doar messengerul lor in loc de sms app si google services,playstore. 

Cum aș putea traduce un site pe Wordpress să păstrez design-ul actual. Pe scurt site-ul este de forma xyzxyz.it iar eu vreau ca versiunea în română să fie xyzxyz.it/ro Nu-i obligatoriu să traducă automat.

Adica redctube.com/ro sa fie doar .com, e mai greu asa ceva. :D ca tot nu ai nevoie de traducere. ;)

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Pai vezi sa nu ai ceva care ruleaza in background gen hangouts,google app etc, eu oricum am scapat de tot ce e google apps in telefon. Am pastrat doar messengerul lor in loc de sms app si google services,playstore. 

Wakelock detector. Singurul care activeaza gps-ul este acest Android System.

Nu vreau schimbare de domeniu, vreau doar ca xyzxyz.it/ro să fie același site în Română.

Merge și cu subdomeniu ro.xyzxyz.it dar bănuiesc că trebuie alt wordpress instalat pe el apoi copiat site-ul de pe domeniul principal și după tradus.

Daca va tot laudati cu toate gioarsele pe care vi le-ati luat de BF, sa ma laud si eu cu inceperea pregatirilor de Craciun, Revelion si Paste.

WP_20151124_19_18_11_Pro+2.jpg

Atentie, nu se considera poza cu mancare, e poza la poza cu mancare :D

Gata, nu va mai place salata de boeuf si cartaboș.u..

V.ati smecherit rau..o dati pe cuptor si minuni..si va mai si dati săraci.

Ne no..

Ce-mi place cand ies cu cainele la plimbare si dau peste un cersetor/tigan care cauta prin gunoaie. Pur si simplu incremenesc cand il vad la mai putin de 2 metri de ei.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Bucata plasma de 32 toli de la samsonite cumparata anul trecut de BF de la emag,desfacut abia azi din cutie. Mers o ora si apoi i-a murit glasul. Probabil placa audio e moarta pentru ca nu primeste si nu scoate sunet nici pe mufa de alimentare.

Dus la depanero si astept sa-l faca.

Morala? Desfaceti produsul si testatil intents in primele 30 zile ca apoi nu vi-l mai schimba nimeni,decat rapara. :)

PS:Stiam de lucrurile astea dar cine s-a gandit fix sunetul o sa moara :))

PS2: Mai am microunde&combina(tot samsonite),masina de spalat si cuptor+plita toate de la indesit. Sper sa nu crape ca nu stau acum sa le testez. Si da,ele tot in tipla sigilate sunt :))  :))  :))   

MORALA? 

blec fraidei '14 a fost plin pentru mine!

NA.....ca ma laud si eu....cu delay.

Am ajuns la concluzia că dacă nu-mi trebuie ceva acum nu cumpăr, chiar dacă e reducere de 30-40%. Lucrurile se devalorizează prea repede pentru a le cumpăra în avans cu 3-4, 12 luni. Bine, dacă este S4 la 1 leu se schimbă povestea. :D

Vad ca dupa 1 an tot astea sunt preturile :-?? Oricum eu am crezut ca o sa ma mut mai devreme dar au intervenit tot felul de chestii si am amanat. N-am si eu noroc sa prind oferte asa misto :(

From Xperia Z3C with text.