Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   26.07.2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

Da, dar câți crezi că vor returna obiectul? Și chiar credeți că nu vor găsi o rezolvare? Problema oricum nu e rezolvată, mașina rămâne tot neregulamentar parcată.

Da, dar te atinge la buzunar.

Apoi suni, plătești cu cardul, primesti un cod de deblocare iar cel care gestionează dispozitivele îți blochează pe card o garanție...

Se practică, am făcut așa ceva la cazare în hotel în Cehia...

Deci duci dispozitivul la punctul de colectare.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Ma fac clarvazator. Ieri am simtit eu ca vine asa, ca o invaluire si mi-am facut un export pe memoria interna la contactele de pe telefon. Contacte care sunt sincronizate cu outlook.com. Dimineata dau sa sun pe cineva, ia contactele de unde nu sunt. Intru pe outlook.com. Nimic. Ma duc sa vad daca apar la sterse, nimic. Intru in Outlook pe PC, care si el e sincronizat cu outlook.com. Nici un contact. Mama Omida e mic copil pe langa mine.

Nu poci. Nu mai zic că în 4 ani de MeeGo și 1 de WP n-am pățit asta.

Te-au ginit ca folosesti telefon de la robotelul verde si ti-au sters contactele baietii de la Microsoft. Sa te inveti minte!

Trimis de pe al meu YOGA Tablet 2-1050L folosind Tapatalk

Wtf...

Wifi în tren? Cu ce călătorești? Cu inter City? Am uitat....astea nu mai există....

Păcat...

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

No, să-mi fie scuzată lipsa de pe forum. M-am angajat de 2 luni și nici câinele nu mă mai cunoaște. Am pierdut ceva în tot acest timp? Pe cine a mai reclamat DTTR? :D

Nimic încă.

De ce tot îmi sugerează sa apreciez o pagina daca deja am dat like de ceva timp? Și ma stresează și pe Instagram. Pare asa tare știu sa facă reclama băieții ăștia albaștri?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

No, să-mi fie scuzată lipsa de pe forum. M-am angajat de 2 luni și nici câinele nu mă mai cunoaște. Am pierdut ceva în tot acest timp? Pe cine a mai reclamat DTTR? :D

Da' tu cine ești, dacă nu ți-e cu supărare?

daca va intereseaza pe careva CUM se pot face transmisii live pe youtube...

cautati pe google sau intrebati-ma pe mine! :D

eu am cautat pe goolge ca pe mine nu m-am putut intreba!

Cum naiba pot sa apară bule după ce ai pus folia? Folia de pe fata e pusa de vreo 5 luni și cea de pe spate de vreo săptămână. Și acum câteva minute, au apărut din senin o bula pe fata și doua pe spate, mari, foarte mari, de vreo 1-2 cm diametru.

Trimis de pe al meu Sony Z2 D6503

Masina de spalat face asa. Doar la viteze mai mici. Dar nu foarte mici. Daca invart cu mana nu. La viteze mari, de stoarcere, nu. Cureaua e in stare bune si intinsa. Ce sa fie?

https://drive.google.com/open?id=0BwyhUkxlaumvVXl2aFkzRjYwVE0

https://drive.google.com/open?id=0BwyhUkxlaumvdm9taDBRcDE5UWc