Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

Poate nu a fost preluat si bagat in baza de date :-?? Cand a fost trimis coletul?

L-am găsit, a trebuit să încerc manual pe fiecare serviciu de curierat. L-am găsit la One World, n-am auzit de ei dar sper să facă treabă bună.

post-13813-0-45454900-1447687872_thumb.png

Pentru văru' care mi-a donat LG-ul 4X. E minor și n-are card și am intermediat tranzacția. :D Abia aștept să pun camera pe ea. :)

www.gearbest.com/r-c-cars/pp_136292.html?wid=3

Am dus papucii. I-am predat. Cică trebuie sa ii repare și primesc 30 de zile garanție iar. Dacă e problema, pot sa îmi aleg un produs în valoarea papucilor defecți. Le-am zis deja ca nu mi se pare normal sa îmi pierd timpul pe banii mei și nici sa folosesc un produs reparat deși am cumpărat unul nou. Pot refuza papucii când vor fi aduși și sa îmi primesc banii? @dttr,@sp1tfire?

Sent from my W125 using Tapatalk

Nu stiam ca papucii se repara, credeam ca se inlocuiesc. Banii inapoi nu cred ca ii primesti oricum. Iti vor da alta pereche de papuci in loc, in cel mai bun caz.

Sent from my LG G3-D855

Exact despre ce vorbeam in topicul celalalt despre cat de echidistant prezinta mass-media atentatele teroriste. Ieri a fost un atentat in Nigeria cu 30 de morti si peste 80 de raniti. Doar doua tweet-uri din partea agentiilor de presa si a televiziunilor pe care le urmaresc pe twitter. La tv, evident nimic. In schimb abunda si Twitter-ul si televiziunile despre evenimentele din Franta.

E un subiect ceva mai comercial cel din Franța. În țările acelea se întâmplă aproape săptămânal, în Franța nu. Așa se face acum, ai statistici în timp real. Ce prinde aia livrezi. E despre bani nu informație.

Dom' administartor de bloc, la bloc am voie sa-o parchezi pe trotuar, asa mai langa gardul viu, ca ne cunoastem? :D

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Nu. Doar le pun bine. In poza sunt chiar tabletele, nu doar cutiile lor. Aia cu Android nu i-a mai trebuit nici macar nevestei in concediu, Lumia 630 i-a ajuns pentru Facebook. Iar cea cu Windows, cum spunea Deio, e consumabil.

Perfect! Folosesti masina sa mergi si pana la paine.  ^_^

:/ Atunci bag la loto sau rămân la Corsitoarea mea. :)) Crudă-i viața când nu ești fiu de deputat. :))

Ai mai mari sanse sa castigi la pariuri sportive decat la loto. Vorbesc din experienta si nu pun la pariuri decat din an in pasti cand imi aduc aminte si cand sunt multe meciuri intr-o zi etc