Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

De acord cu tine, dar tot pericolul imediat va fi urmărit a fi înlăturat primul.
Dar, cum am spus, discuția e sterilă aici, nu are și nu va avea vreo urmare.

Trimis de pe Galaxy Note8 folosind Tapatalk

Corect, noi discutam pe aici si cei care ar trebui sa ia măsuri, de ex. Trump spune ca nu exista încălzire globală.

Asta cu imediat devine din ce in ce mai subiectivă. Asa cum vezi, vremea deja e in schimbare.

Trimis de pe al meu SM-G975F folosind Tapatalk

Ajunge cu postările despre mașini și emisii. Voi șterge oricare postări despre mașini. Aviz amatorilor @pascaleandrei și @Greuceanu. Topicul este despre offtopic, dar voi ați cam întins coarda. Topicul despre mașini este aici.

PS: Nu vă mai provocați colegii insistând cu părerea voastră. Let's agree to disagree.

Ajunge cu postările despre mașini și emisii. Voi șterge oricare postări despre mașini. Aviz amatorilor [mention=14630]pascaleandrei[/mention] și [mention=15699]Greuceanu[/mention]. Topicul este despre offtopic, dar voi ați cam întins coarda. Topicul despre mașini este aici.
PS: Nu vă mai provocați colegii insistând cu părerea voastră. Let's agree to disagree.
Nu prea înțeleg ce legătură e între ultimele noastre discuții purtate civilizat și observația ta.
Singurul lucru corect în această observație este mutarea discuției pe această temă în cadrul topicului despre mașini, cu care evident că sunt de acord.
Celelalte observații nu sunt acoperite de realitate, nimeni nu vrea să impună nimic nimănui.
Și nici să provocăm pe nimeni la nimic.
Cu tot respectul.

Am menționat doi useri, nu doar unul. E puțin obositor să tot citesc postări despre mașini inserate între alte subiecte offtopic și să le verific, cel puțin pentru mine este obositor (nu le-am urmărit de la început, am crezut că e totul ok). E ok să vorbești despre un lucru, dar să tot revii la acel subiect într-un topic care nu are legătură cu subiectul nu e ok.

Nu vă supărați, am văzut că v-ați liniștit și că ați început să vorbiți civilizat. Nu abuzați de offtopic, e o limită și la cât de multe se pot discuta aici (am impresia că au mai fost mutate postări de aici într-un topic dedicat și în trecut). Când se cristalizează un anumit subiect e bine să cereți să aveți un topic dedicat acelui subiect.

Și eu îl am pe cel de la Samsung, e foarte bun, stabil etc, are un singur defect, în cazul autoturismului meu care are parbrizul foarte înclinat îmi ia din câmpul vizual destul de mult cât să fie deranjant.
De aceea mi-am dorit unul pentru grila de aerisire sau unul din parbriz, dar cu un picior subțire și foarte lung astfel încât telefonul să se așeze în dreptul grilelor de aer sau foarte puțin deasupra lor.

Eu m-am obișnuit, am avut și eu mașini cu parbriz înclinat. Sau îl poți prinde de bord cu ajutorul adaptorului care se fixează cu bandă dublă adezivă.

Sent from my OnePlus 7 Pro

Se poate închide.
Am rezolvat. 25 lei.
De la magazinul din colt.

Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk

Gata fetelor.

S-a rezolvat.

Să trecem la următorul subiect.

Mâine primesc în test-drive de 2 zile un Renault Zoe.

Electric.

Eu...
195cm,
125kg.
Încap în orice mașină.

Zoe.
Mașină cu 3 locuri (după ce-mi așez eu scaunul pentru condus).
În rest... Interesant.

Rămân la diesel.