Clicky

Jump to content
Innoxius

Off Topic V3

Recommended Posts

Azi comemorez 10 ani de când am părăsit orașul de sub Feleac să vin în orașul de pe Criș.

Madărfacăr!

Q: Is this beef?

A: Of horse!

Deci pentru 1,5 lei în plus am mai cumpărat 3 obiecte la preț aproape asemănător și am livrare cu tracking. Cu poșta română pe vremea asta tot nu vine în 3 zile așa că ce mi-e 1 săptămână, ce mi-e 2. Și dolarul este aproape 4.2 lei, dacă era 3.5 sau 2 lei cum era în 2005... Nu mai cumpăra nimeni din țară. :))

Și da, Gearbest rullz.

post-13813-0-22492000-1448556365_thumb.jpg

post-13813-0-59986300-1448556371_thumb.jpg

Detetetetetetetetetetetetetetetetere, e adevărat ca in Oradea absolut toata lumea nu are conductă de gaz in casa? Toti folosesc butelii ?

Nu.

Q: Is this beef?

A: Of horse!

Sunt într-un Media Galaxy. Hai să vă zic cum cumpără Average Joe, care nu se dă pe forumuri. Familie la 40-45 ani. Citeau specificații la două Allview. Camera 13 - 8. Ecran 5,5 - 5. Baterie aia - aialaltă. Clar, uite, ăsta e mai bun. Uite, e și mai frumos. Pe ăsta îl luăm. Chiar dacă e cu 150 lei mai scump, merită. Așa că să nu ne mai mirăm că se cumpără neinformat.

Au și Xperia Z1 la 1.400, dacă vă interesează :D

Ce forumuri @innoaxe, ei abia stiu sa dea un like/share pe fesbuc, auzi la el, forumuri. :D:P

Sent from my iPlaca using Tapatalk

@Gastarbeiter Dupa cum bine zice Liviu, dupa ce achizitionezi un produs AllView, Evolio, Utok si alte minunatii "romanesti", sigur devii expert in forumuri

Sent from my LG G3-D855

Nu știu din ce sunt făcute becurile acestea ecologice dar puteai să tragi un documentar despre Cernobîl la mine în bucătărie, cu tot cu efecte adverse. Exact așa atârna în fasung.

post-13813-0-76898400-1448909297_thumb.jpg

In noaptea asta JUR ca urmatorul meu telefon nu va mai rula android! M-am enervat rau de tot. Scriam un mesaj pe messengerul facrbook destul de important , aproape il terminasem si S-A BLOCAT rahatul de telefon. Nimic n-am mai putut face , am zis sa astept , ca poate-si revine si salvez ce-am scris. NU! Nimic , nu si-a revenit , asa a ramas. Imi venea sa dau cu el de pereti. 2 gb ram si s801 DEGEABA! Un rahat de sistem si un rahat de telefon , Samsung se chinuie sa le faca din ce in ce mai proaste cu fiecare update. Urmatorul va fi un windows phone sau un iPhone 100%. Schimb si avatarul!

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Nu ma intorc la TW. Maxim sa-l schimb sau sa-i fac update ca ma innebuneste cu update-ul de ceva timp..cred ca e ceva bug , dar nu-mi schimb decizia.. Nu mai vreau sa fiu android geek..desi a fost distractiv.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

O sa te lamuresti. Asa am fost si eu dupa frecat de rom-uri si lagfixuri pe s1 si desire S. Am avut windows phone si ios. Pana la urma tot androidul e superior din toate punctele de vedere.

From Xperia Z3C with text.