Clicky

Jump to content
spyrykfa

Ce telefon ar fi mai bun 1000-1500 ron

Recommended Posts

Z3 compact la mana 2(nu stiu daca gasesti nou sub 1500) sau daca vrei nou s5 sau zenfone 2(ai din ce alege ca au multe variante) sau poti sa gasesti si pe la 1000 lei zte sau ceva de la chinezi :-??

Sent from my D5803 using Tapatalk

Sincer eu vroiam zenfone 2 dar se spune ca nu e prea bun la camera

Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk

Nu as lua nici de pe alte site-uri cine stie ce tel din china ...

Un prieten a luat un jiayu dar nu era bun pe gps asa ca merg pe tel clasice sa zic asa nu.mi place sa incerc marea cu degetul

Daca te razgandesti in privinta telefoanelor chinezesti, poti arunca un ochi pe: xiaomi redmi note 2, xiaomi mi4i sau xiaomi mi4c. Dintre s5 si zenfone 2, as alege zenfone 2 pentru ca as lua la pachet si dual sim activ.

Sent from my Moto G using Tapatalk.

Edited by k_gula1985

Ai review detaliat mobilissimo la

Huawei honor 6:

La zf selfie nu e , dar e pentru zf 2 laser

Ma gandesc ca sunt similare la camera , uita-te la specs..e cam tarziu sa fac eu asta. Peste 3 ore sunt la scoala :).

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

Din cate am citit tel zenfone 2 ar avea un bug la apeluri

Mai multi pe emag au facut retur din cauza asta

Ma puteti lamuri va rog...

Eu as fi luat s5 dar am vazut la altii cum li se bloca telefonul dc intra pe net dupa ce au facut update-ul si asa ca din cauza asta vroiam sa iau zenfone 2 dar dc si la asta sunt probleme ....

Cred ca o sa ma uit la tel cu un buget mai redus macar dc tot am probleme sa nu ma zgarii pe ochi ca am dat banii

Voi ce parere aveti de tel cu 2 gb ram care sa coste in jurul a 1000 ron

Care ar fi mai bun

Pe ideea asta toate telefoanele sunt pasibile de sudden death sau probleme random :-?? Acum depinde si ce le faci sau ce bagi pe ele,aici pe forum cineva cu un 6 sau 6s avea probleme dupa o tentativa de jailbreak nereusita si pur si simplu nu mai incarca sau ii folosea atat de mult procesorul si restul ca nu facea fata stand in priza si se incingea cat doua htc m9 :)) asa ca probleme pot aparea peste tot,mai putin la telefoanele de firma sa zic asa si daca e doar ceva de soft gen lagg sau etc exista intotdeauna alternative usoare

Sent from my D5803 using Tapatalk

Eu as fi luat s5 dar am vazut la altii cum li se bloca telefonul dc intra pe net dupa ce au facut update-ul si asa ca din cauza asta vroiam sa iau zenfone 2 dar dc si la asta sunt probleme ....

Cred ca o sa ma uit la tel cu un buget mai redus macar dc tot am probleme sa nu ma zgarii pe ochi ca am dat banii

Voi ce parere aveti de tel cu 2 gb ram care sa coste in jurul a 1000 ron

Care ar fi mai bun

Îți recomand din toată inima....Vodafone Ultra smart 6. Este o ofertă de nerefuzat raportat pret/calitate.

Sent from my LG G3

Ieri am fost si eu cu mama sa-si porteze abonamentul la voda si cu un iphone 5 la buyback si abonament red 13(nelimitat orice national si 2gb 4g) i-am luat un M4 aqua(pe moca) care e identic(hardware) cu vodafone ultra smart 6 amintit de @feri doar ca e mai mic(ecran si rezolutie deci tine mai bine bateria) update la 6.0 garantat,plus ca e rezistent la contactul cu apa si are dual band wifi. El la liber e undeva la 1100-1200 RON

Nu ieseai mai bine daca vindeai iPhone 5? Buyback-ul de la Vodafone stiu ca oferea preturi derizorii, cel putin pentru flagship-uri cu Android. Facut simulare acum, 245 RON pentru LG G3

Sent from my LG G3-D855

eu am primit 500 lei pe el si asa daca era sa-l vand probabil puteam sa scot 700 lei(dar foarte greu) sau ceva de genul insa nu am nimic la el pentru ca l-am luat la mana 2 doar cu incarcator si cablu care intre timp au murit....cablul se mai tine asa fara cauciuc pe jumatate de lungime :)) #justapplestuff  asa vreo 200 si ceva primesc si eu pe ipad 3 wifi+4g(care merge doar prin SUA sau etc) de 32gb dar nu are rost,inca merge saraca dar asa doar youtube sau twitch ca in browser se cam ineaca :)) 

La un buget mediu : Samsung s5 sau zenfone 2 .4 gb ram …???

La un buget mai light : zenfone 2 .2 gb ram , huawei p8 lite , vodafone ultra smart 6 …???

Am vazut la "quikmobilissimo" zenfone la 11-12 milioane.

P.S. Cu 4gb de ram....

Sent from my iPlaca using Tapatalk