Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salut, baieti! Am gasit astazi intr-un amanet un BB Passport, lacrima, la cutie, si cica au si niste acte, codat pe VDF la 1700 lei. Pe net e undeva la 2000 ron, pe olx.Ce ziceti?Sa-l iau? Eu vreau sa-l iau si sa-l dau mai departe, ca eu am deja un telefon. Multumesc!

Nu. Pe olx se cere 2000 nu se vinde cu 2000.

Riști să blochezi 1700 lei într-un dispozitiv de care nu ai nevoie.

Q: Is this beef?

A: Of horse!

N-as lua un telefon, in speranta ca o sa castig 200-300 de lei la revanzare. Daca nu esti samsar de meserie, sigur stai cu el mult si bine. Plus ca, asa cum zicea si colegul DTTR, aia cer 2000, dar sigur mai negociaza. Daca era chilipir merita sa-l cumperi, altfel nu.

Sent from my LG G3-D855

Daca te-ai plictisit de iPhone, de BB te vei plictisi intr-o saptamana..din cate stiu in store-ul lor nu gasesti cine stie ce aplicatii, dar poti instala aplicatii android in format .apk care merg sau nu merg cum trebuie.

Ma rog, fa ce vrei...vad ca esti disperat sa-ti iei un telefon "nou". Parca ai 6 Plus?

Nu inteleg ce te nemultumeste.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Da, am 6 plus..nu știu de ce m am plictisit el, sincer sa fiu..androidul nu ma atrage..am avut note 3, samsung s3 de 2 ori, note 1 cu Cyanogen mode, un zte..eu rulez telefonanele nu le tin..nu știu, mi s-a pus mie pata pe Bb..

Edited by Arsinel Alexandru