Clicky

Jump to content
stefan alexandru

geam camera zgariat

Recommended Posts

Se mai fac poze cu tableta in ziua de azi? Credeam ca numai posesorii de iPad se fac de ras facand pozand cu tableta. Nu cred ca se merita inlocuirea geamului, probabil ca nici nu au pe la service asemenea piese de rezerva, mai ales pentru tablete.

Sent from my LG G3-D855

Se fac, se fac. De regula de pe pod, de pe geamul masinii sau a trenului. In miscare :D

Chiar daca ne spune ce tableta are, noi ne putem da doar cu presupusul. Cea mai sigura sursa pentru pret e chiar service-ul ;) Chiar ieri povestea cineva pe aici ce aventuri legate de pretul ecranului a avut pentru un Allview.

Dar scrie in titlu "geam camera". Asta inseamna ca nu si-a spart display-ul, eram eu obosit aseara s-am citit altceva. Nu merge ca la G2 cu pasta de dinti?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Se mai fac poze cu tableta in ziua de azi? Credeam ca numai posesorii de iPad se fac de ras facand pozand cu tableta. Nu cred ca se merita inlocuirea geamului, probabil ca nici nu au pe la service asemenea piese de rezerva, mai ales pentru tablete.

Sent from my LG G3-D855

Am fost la o cununie si desi o femeie avea DSLR, filma cu iPad-ul, dupa mai lua si DSLR-ul :).

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Exemplul meu era despre "intreaba la service, ca oricum o sa primesti preturi aiurea, dar macar le ai de la sursa". 

Sunt zgarieturi si zgarieturi. Alea cu pasta de dinti sunt extra-superficiale.

Normal. Are ecran mai mare si poti da share direct :D

Am fost la o cununie si desi o femeie avea DSLR, filma cu iPad-ul, dupa mai lua si DSLR-ul :).