Clicky

Jump to content
Innoxius

Link-ul zilei 02

Recommended Posts

O sa avem. Mai ales ca populatia Europei e in crestere (artificiala, dar crestere), se va da o directiva UE ca nu se mai poate cu atata fum pe strada si, cu fonduri tot de la UE, ne luam toti cate o Teslă-n ... ce avem noi mai de pret :D

nici persoanele care pun atâtea norme și impun standarde stricte nu-s tocmai cu capul pe umeri. Ei au stricat industria auto și au început "era consumului".

Ei, acum le fac si mai si.

Agentia americana de mediu Environmental Protection Agency spune ca procedurile de testare se vor schimba, devenind mai severe. In plus se va schimba si categoria de masini pe care se va insista, de la diesel-urile de mare capacitate, la cele mici. (Guardian)
"Va spun foarte clar ca aceste manipulari ale testelor de emisii constituie un dezastru moral si politic", spune Berthold Huber, seful consiliului de administratie. "Un  grup mic de oameni a cauzat un prejudiciu urias", spune directorul care reprezinta salariatii in CA. (AFP).

Sigur. Bineinteles. Chestia cu usturoiul si gura care nu miroase. Ca doar eu si cu Liviu i-am cerut CEO-ului sa creasca vanzarile cu orice pret. Dar peste 200 de miliarde cifra de afaceri le-a placut ? Ce-ar fi sa-si dea toti demisia, dar fara fonduri de pensii ? Ca parca vad ca, pentru reducerea cheltuielilor, tot omul de la banda o sa sufere.

Se pare că Nexus 4, 7 2012 și Nexus 10 nu vor primii android M.

Sursa : www.androidpolice.com/2015/09/28/android-marshmallow-will-begin-rolling-out-to-the-nexus-5-6-7-2013-9-and-player-on-october-5th/

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Eu ascultam in engleza, fara poze..dar tipul asta gaseste niste poze de te face sa te p**i pe tine in combinatie cu povestile si muzixa creepy.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

E un site numit creepypasta pe care sunt o gramada de povesti horror. Sunt multi youtuberi ce selecteaza povesti si incearca sa le spuna intr-un mod cat mai creepy.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

vacanta s-a terminat! nu mai trebuie sa fiu bucata.

in concluzie am decis sa mananc.

Guest Deio

Vreau si eu ce fumeaza! 

Si sper sa vada si @DTTR, sunt curios daca isi va zice celebra lui expresie "Madarfacar!" :)) Asta daca nu cumva il simpatizeaza pe domnul Fortuna, caz in care ma va injura :P

Răspuns final...

Fadăr of all Madărfacărs.

Am putut să urmăresc doar 14 secunde.

M-a ezoterizat cu rangul lui.

Și subscriu la ce ai scris colegii mai sus. Fumează silicon de garnituri expirat, exhaustat de un VW cu soft piratat!

Cu riscul de a mă repeta...

Madărfacăr!

Q: Is this beef?

A: Of horse!