Clicky

Jump to content

Samsung Galaxy Note 5 - Discutii generale

Recommended Posts

Fiind foarte lung clipul, n-am avut timp să-l urmăresc în întregime.

Am înțeles eu greșit sau note 5 vine cu sticlă și pe spate?

Dacă e așa, n-or să mă prindă în viața lor ca și client!!!

Trimis de pe al meu SM-N910U folosind Tapatalk

• Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Recenzie Video Samsung Galaxy Note 5 in limba romana:  

Îmi amintesc topicul despre note 4 de acum un an. Ce discuții, ce polemici, ce frumos era! Iată că Sammy a reușit să strice topicul despre note 5, așa cum nu a reușit cu niciun alt model de telefon

Daca n-avea gaura aia in buton, l-as fi crezut, chiar daca arata iPhone-ul ala ostentativ. Dar telefonul ala a patit altceva, nu doar o cazatura minora pe parchet.   Sent from my LG G3-D855

Posted Images

Uitandu-ma azi, din nou, la recenzie, ma gandeam ca marginile subtiri din stanga si dreapta ecranului s-ar putea sa genereze o problema: cum sta ferm o husa in portiunea aceea ? Valabil pentru orice telefon cu margini extra-para subtiri.

• 3 weeks later...

Cea mai ieftina anti reclama samsung :) mi-a scapat de la 1m pe parchet si fix in timp ce fac videoul moama ce indoitura(gaura) are pe lateral :)) ,cred si eu ca nu mai merge daca bagi ranga in halul ala in el :)) si random aratam si un iphone pe acolo ca sa dea bine :))

Edited by silvan14

La cat de penibil a fost in primul minut nu imi pierd timpul cu restul :) sau poate el are podea de lemn in colturi si la fel i don't give a fak :)) pe langa S6 restul sunt prea fragile si prost construite. Au trecut de la sapunuri cu plastic de vapor la prea multa sticla si prea putin metal....mai au nevoie de timp sa gaseasca combinatia corespunzatoare.

Daca n-avea gaura aia in buton, l-as fi crezut, chiar daca arata iPhone-ul ala ostentativ. Dar telefonul ala a patit altceva, nu doar o cazatura minora pe parchet.

Sent from my LG G3-D855

• 1 month later...

Iata cum arata noul 6.0 pe Note 5. Parca nu mai e lafel de colorat precum 5.1.1.. si miracol :))). A reusit Samsung sa rezolve problema cu Ram-ul.. cel putin asa spun cei care folosesc acea versiune, dar inca nu e una finala. Poate face Samsung o surpriza pe ultima sute de metri :)).

Totusi cam mult alb pentru un ecran Amoled.  Si bara de notificari acum e alba.

http://www.xda-developers.com/this-is-touchwiz-on-marshmallow-note-5-android-6-0-leak-hands-on/

IN SFARSIT :)). Samsung a reusit performanta cu 4GB de Ram sa se miste impecabil :)). S-a rezolvat problema cu ram-ul pe 6.0

O problema care o aveam si la Note 4 ( de fapt inca o am :)) ). Dupa ce deschideam o pagina pe internet, intram intr-un joc, 1,2 aplicatii.. si dupa vroiam in primul joc sau sa intru pe pagina de internet si sa citesc in continuare o lua de la capat cu incarcarea sa.