Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   26.07.2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
Innoxius

Samsung Galaxy Note 5 - Discutii generale

Recommended Posts

Tocmai ce vroiam sa testez un ROM N7, si aveam unul oficial lansat pe 09.01 [fara AOD si Edge]

Model SM-N9200

Model name Galaxy Note5 (Dual Sim)

Country Hong Kong

Version Android 6.0.1

Changelist 9869866

Build date Wed, 21 Dec 2016 08:17:30 +0000

Security Patch Level 2016-12-01

Product code TGY

PDA N9200ZHU3CPL2

CSC N9200ZZH3CPL2

3ITLf5Tl.jpg   OuHBbabl.png   xlGuWJZl.png   

vKBXOXal.png   gQlqf4Zl.jpg   4fuLlTAl.jpg   oOf97Yhl.jpg   9hOz9mkl.jpg   E74cjPXl.png   Ij9HOb2l.jpg   mWCspJpl.jpg    Blwx0U8l.png   OcKGaowl.png

Salut, de vreo 2 zile am o mica problema ce nu-i dau deloc de cap, in browserul nativ nu mai am functionala functia de previzualizare si actiuni Air View, acel indicator mouse in forma de mana ci doar pointerul si nu mai functioneaza la actiuni de sublink nu mai face nimic, si asta doar in pagina, la meniul browserului imi apar popup-urile, toate functiile Air View sunt functionale in restul aplicatiilor(foto, video, mess, mail...), pare a fi ceva suprapunere sau accesibilitate insa nu gasesc ce anume, a mai avut careva o astfel de problema?

ps. am incercat cu reset data si cache la browser, reset app preferance, inclusiv wipe cache si dalvik din recovery... nimic!
Merci,

[edit] rezolvat!
Edited by qwess

Salut. Presupun ca aveti mai multe cunostinte decat mine si poate ma puteti ajuta in luarea unei decizii. As vrea sa achizitionez un telefon nou si oscilez in Note 5 si Galaxy S7. As trage mai mult spre Note 5 dar e un telefon din 2015, si eu caut unul care sa mearga ceva timp, sa nu fiu nevoit sa il schimb dupa 2 ani, Plus ca eu folosesc telefonul mult pe partea bussiness. Multumesc anticipat.