Clicky

Jump to content

Note 5 - Zvonuri, informatii inainte de lansare

Recommended Posts

Pana la urma frumusetea designului e subiectiva. Important e sa-i placa celui care il cumpara, nu sa-l admire altii cand il are la ureche. Eu prefer folie si husa, in detrimentul frumusetii, din doua motive: protectie si valoare mai mare la revanzare cand arata impecabil.

Sent from my LG G3-D855

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pai daca e de 3000 mAh bateria inseamna ca e mai mica decat cea de pe Note 4, 3 si chiar 2. Acum sa nu-mi ziceti de optimizare consum la procesoarele astea noi ca eu nu "cumpar" vrajeala asta.

Aceeasi parere despre Colo, un pamfletar. Aceeasi parere despre Samsung, o abureala. Move on, nothing to see here [emoji16]   Astept cu acelasi "interes" Galaxy S6+ Core Prime Ultra peste maxim o l

@Razvan,   Fără mishto, chiar nu ai cratima pe tastatură? Așa cum tastezi acel punct....tot așa poți tasta și acea cratima... Urmăresc demult postările tale și știu că nu este o problemă pt tine

Posted Images

Aparent a fost batut de LG G4 in speedtest.

Eu nu prea cred. Intra in Angry Birds , deschide cateva aplicatii si dupa intra iar sa ne arate cum se reincarca aplicatia.

Cred ca a setat limita de aplicatii active ca sa-l scoata pe G4 victorios. Adica , are 4 gb ram , nu prea cred ca era nevoie sa se reincarce aplicatia.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Nu e cu mult. E un flagship , e tot din 2015. Chiar daca are "doar" 3 gb ram e demn de comparat cu Note 4 sau One Plus 2.

S810(de pe O+2) aduce un plus de performanta , dar nu stiu cine sta cu overheating-ul(daca exista pe O+2).

Din cate stiu , au modificat ceva la a doua generatia S810.

Pacat ca Note 5 nu vine pe cale oficiala , e asa edge to edge , are un design placut.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk