Clicky

Jump to content

Note 5 - Zvonuri, informatii inainte de lansare

Recommended Posts

@Razvan,

Fără mishto, chiar nu ai cratima pe tastatură? Așa cum tastezi acel punct....tot așa poți tasta și acea cratima...

Urmăresc demult postările tale și știu că nu este o problemă pt tine limba română ;)

No offense pt această postare.....dar mă zgârie la ochi......acel "." în loc de "-"

Sent from my LG G3

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pai daca e de 3000 mAh bateria inseamna ca e mai mica decat cea de pe Note 4, 3 si chiar 2. Acum sa nu-mi ziceti de optimizare consum la procesoarele astea noi ca eu nu "cumpar" vrajeala asta.

Aceeasi parere despre Colo, un pamfletar. Aceeasi parere despre Samsung, o abureala. Move on, nothing to see here [emoji16]   Astept cu acelasi "interes" Galaxy S6+ Core Prime Ultra peste maxim o l

@Razvan,   Fără mishto, chiar nu ai cratima pe tastatură? Așa cum tastezi acel punct....tot așa poți tasta și acea cratima... Urmăresc demult postările tale și știu că nu este o problemă pt tine

Posted Images

E mai usor de scris la tastatura mea de pe Samsung. Punctul apare din prima pe tastatura alaturi de litere, pentru cratima mai trebuie apasat inca un buton inainte.

Ok, de acum incolo o sa scriu cu cratima :D. Nu e nicio problema, daca nu spunea nimeni iti dai seama ca as fi continuat tot asa.

Nebun, nebun Colo asta, dar vad ca din pacate are dreptate.. cum am spus si in prima postare, bomba ar fi sa nu fie lansat in Europa Note 5 ul in acest an..

Chiar el a spus ca nu va fi lansat in 2015 in Romania.. intrebase cineva daca sa astepte Note 5 sau sa isi ia S6 Edge si de acolo a dat acel raspuns.

Si acum apare si articolul acesta.. pe sammobile. Deci a avut dreptate, ca Romania nu e printre tarile care aduc anul acesta Note 5, prosti rau astia de la Samsung.. vor sa vina doar cu S6 Edge Plus care cica nici la baterie nu e cine stie ce. Cine mai cumpara in 2016 Note 5 cand apare alte telefoane cu procesoare, senzori camera mai noi si altele la MWC Barcelona sau la CES?

http://www.sammobile.com/2015/07/14/exclusive-no-galaxy-note-5-for-europe-at-launch/

Uitati-va si la data postarii

post-111-0-14023900-1436895835_thumb.png

Pe meleagurile slave se zvoneste ca lansarea va fi prin luna august, de ce, sa sa aiba avans mai mult fata de aifoanele apple care se lanseza si ele parca in septembrie....

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Da.. dar cum spun si cei de la Sammobile intr-un articol de acum 1, 2 ore si acest Colo acum 1 saptamana.. va fi lansat in august probabil sau septembrie, dar nu va veni prea curand in Romania pe cai oficiale..

Colo, acesta de pe computergames, spune ca ar veni in 2016 Note 5-ul in Romania si din pacate anul acesta doar S6 Edge Plus.

Sincer nici nu ma intereseaza cand ajunge, pentru moment am notu asta patru, asa ca poate sa vina de craciunul rusesc! :D

Sent from my iPlaca using Tapatalk

Dacă vine și fără card microSD, ma pierd și pe mine de client. Îi voi cumpăra soției N4 alb după ce îi vor micșora prețul și good bye 👋 Sammy

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Până atunci o să scoată Nokia /Meizu :) iepurele din joben și sa vezi atunci :)

Geniile lor de la marketing au dat-o de gard cu estimările de vânzări la S6 /S6 Edge si acum speră să creeze un boom cu strategia asta.. Acum ca nu ș-a lăsat cu demisii, dacă la Note 5 și S6Edge plus vor face cum se zvonește, se va lăsa doar cu concedierea geniilor [emoji18]

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

2016 in Romania sau spre 2016 oricum... Deci nu e chiar asa un nestiutor Colo ala din ce vad.

Pai va(edit) veni cu 64 GB minim mai mult ca sigur. Mai trebuie card atunci? Memoria UFS2.0 nu se pupa cu cardul deci va fi fara card..

Iar daca e pe controlate, tu ai pus un "i" in plus. :));)

Ca sa fiu totusi on-topic, Samsung parca se ambitioneaza sa ma determine fie sa raman cu telefonul actual (caci nu vad nimic interesant sau "uau" (a.k.a. "wow") :) care sa ma faca sa vreau un telefon nou, cum vedeam in alti ani), fie sa ma indrept catre altii. :)

Pozele cu telefonul nu cred ca sunt reale.. adica doar husele. Dar pare ceva ciudat intr-o poza pe lateral apare un lacas pentru card/cartela, in alta poza apare sus.

Sper ca marginea aia micuta, acea dungulita sa nu exista..asa cum e la Note 4 sau sa fie din alt material. La Note 4 se zgarie foarte repede si "singura".

Si nu vad portul IR, l-au scos oare?

post-111-0-07795600-1437142015_thumb.jpg

post-111-0-42722700-1437142019_thumb.jpg

post-111-0-20857400-1437142452_thumb.jpg

Arata foarte, foarte bine parerea mea, dar sa nu ii puna pe margini acele 2 dungulite de sus si jos.. cum sunt la Note 4. La Note 4 se zgarie intr-un mare fel. Sa faca marginea din acelasi material cum e la S6 .(dunga aia mica in partea de sus si jos a marginii asa mai cromata)

Parca e doar un concept nu? Deci poate chestiile astea si usb ul type c nu au știut când au facut design.ul.. cacnu e telefonul final pozat, dar asa va arata in mare proportie.

Sper ca nu a avut dreptate Colo ala si sa vina mai tarziu in Romania..ca văd ca și Sammobile a spus lafel ca întarzie în Europa.