Clicky

Jump to content
Gabii

Modern UI for Zooper

Recommended Posts

Salutare, după o serie de nervi si stres în procesul de setare a contului de developer, am reușit să public prima mea aplicație în Play Store : Modern UI for Zooper. Acest pack conține momentan 33 de widget-uri cu design minimalist si simplistic. Prin următoarele update-uri aș vrea să mă apropii de aproximativ 100 de widget-uri. Pentru cei ce nu știu, Zooper Wdiget Pro este o aplicație prin care îți customizezi singur widget-urile după bunul tău plac. Atenție, aveți nevoie neapărat de Zooper Widget Pro pentru a-mi utiliza widget-urile.

Dacă vă place ce vedeți, m-ați ajuta enorm dacă veți da un share ( oriunde, facebook, Google+, etc... ), un +1, să lăsați un review sau chiar să o descărcați. Aplicația este cu plată, 3.5 lei + TVA.

Am scris și în descriere pe Google Play, fac widget-uri și „la comandă”, doar să mă contactați.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.artcon.zwskin.modernui

Aici sunt câteva exemple.

screener_20150706(21-12-03).png

1.png

3.png

6.png

Taci mai, asa e la inceput :)))

Sent from my LG-D802

Edited by Gabii

GJ baieti :D.

L.E.Am si eu o sugestie. Observ ca sunt in Play store aplicatii gratuite pentru zooper. Banuiesc ca astea au ceva reclame pe undeva , sau pur si simplu te plateste pentru numarul de downloads. Faceti o varianta "Lite" ce contine 20 widgeturi si e gratuita. Asa ajunge mai sus in cautari si daca cuiva ii place poate descarca Pro-ul cu 100 widgeturi.

Daca puteti adauga reclame , castigati ceva , pe downloads nu stiu daca va dau bani , dar va promovati celelalte aplicatii ce costa bani.

Am lansat si primul update.

Am adaugat 11 widget-uri, in total 43.

Cateva dintre ele : uploadfromtaptalk1436479189497.pnguploadfromtaptalk1436479203070.pnguploadfromtaptalk1436479215598.png

Sent from my LG-D802