Clicky

Jump to content

Discutii despre Samsung Galaxy S6 Edge

Recommended Posts

Eu am crezut ca e o aplicatie , ecranul super AMOLED e perfect pentru asa ceva.. + ca n-am vazut urme pe margine , pe la buton , doar pe ecran..din cate stiu , astea se spargeau si p-acolo.

Sent from my Galaxy S5 running Blisspop Rom

• 2 months later...

Nu stiu de unde am luat si ce am luat defapt... ca imi apare o reclama pe ecran odata la 5 10 min... nu am luat programe dubioase sau sa intru pe unele pagini... am intrat si la manager aplicatii si nu gasesc care ar putea fi... se vede in print ca are o iconita cu o stea si nu are nume... stie cineva cum scap de asta? Nu as vrea sa dau factory reset pentru ca am foarte multe pe telefonpost-12578-145364281261_thumb.png

Trimis de pe Samsung Galaxy S6 Edge folosind Tapatalk.

Pare o aplicatie de socializare, unde te semnalizeaza pitipoancele. Esti sigur ca nu e o aplicatie? Reclama iti apare pe tot ecranul sau in bara de notificari? Daca iti apare in bara de notificari, poti gasi aplicatia responsabila si poti opri notificarile sau dezinstala aplicatia vinovata, daca tii apasat pe notificare.

Sent from my LG G3-D855

Pare o aplicatie de socializare, unde te semnalizeaza pitipoancele.

Imi apare o reclama pe tot ecranul... imi apare si prostia aia cu trending212... si alte reclame... se schimba... apare la intervale neregulate de timp. ... odată la 15 min alteori dupa 5... nu e o aplicație... am luat și antivirusuri... si degeaba

Trimis de pe Samsung Galaxy S6 Edge folosind Tapatalk.

Edited by soare

Nu prea cred ca e virus, ci o aplicatie care iti serveste reclame. Incearca cu aplicatia asta si vezi ce aplicatie e de vina. In teorie, aplicatia de la Lookout ar trebui sa-ti descopere ce aplicatie iti afiseaza reclamele alea.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lookout.addetector

Sent from my LG G3-D855

apareau oricand... nu conta daca aveam ceva deschis sau nu, aveam o aplicatie pentru secret video recorder... vad ca dupa ce am dezinstalat-o nu mai apare... sper sa nu ma trzesc cu ea peste vre-o ora ca apare din nou...

merci mult de ajutor