Clicky

Jump to content

Discutii despre Samsung Galaxy S6 Edge

Recommended Posts

• 1 month later...

Conteaza si cu ce asculti , dar castile de pe S6 am inteles ca sunt chiar ok. Mereu au fost ok castile si sunetul la samsung , am testat casti de S3 , am fost multumit.

Am incercat si ear-pods-urile pe un iphone 5s , nu mi se par cine stie ce. Nu vad bass , nici volum prea ridicat , in comparatie cu castile de s3. Sunt sigur ca au progresat de la S3 la S6 si castile de S6 se aud mai bine...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Salutari! Este cineva p'aici care are sau a folosit S6 edge ascultand muzica cu castile lor native? Ca si comparatie, se ridica la nivelul unui iPhone?Si daca se merita sa-mi iau in detrimentul la un 6 plus.Multumesc!

Trebuie sa ai in vedere asa: calitatea melodiei, partea hardware integrata in chipset, care se ocupa de procesare, castile si soft-ul. Sunt cam multe variabile si comparatia e aproape imposibil de facut. Dar orice smartphone de dupa 2012 reda muzica perfect. Apoi, ce te face sa crezi ca Iphone-ul e cel mai bengos? Iti zic sigur ca sunt multe telefoane cu Android care bat la fundul gol Iphone-ul la capitolul asta.  ;)

hTC Evo 3D...

Filmează și redă 3D pe ecranul telefonului fără a avea nevoie de ochelari.

I rest my case.

trimis după racheta nevestei cu un alt Tapatalk decât cel de până acum.

Mănânc cai? Qashqai!

sunt bune castile de la s6 ... am prieten cu iphone 6 care mi-a zis ca vrea sa isi cumpere s6 dupa ce s-a jucat putin timp cu al meu :D , el de la iphone 4 pana la 6 le-a avut pe toate :D

acceptabila autonomia... dar eu am apropape non stop activ datele mobile si vorbesc destul de mult pe facebook meesenger... deci e activ destul de mult timp telefonul

ma tine o zi... dar nu stiu cum il folosesti tu

da... tinea ceva mai bine pe note 3

asta ma tine de dimineata pana seara... dar si note 3 ul daca il foloseam mai intens decat de obicei nu ma tinea o zi

Edited by soare

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...